Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Pozostałe

 • 40.90

  Gospodarka, rozwój, krach. Na czym to polega?

  Peter D. Schiff, Andrew J. Schiff

  Peter D. Schiff, który jest znany ze swojego zakładu o 1 centa z 2006 roku, o to że na rynku nastąpi krach napisał wyśmienitą książkę o ekonomii. Na podstawie prostej historii mieszkańców pewnej wyspy wyjaśnia czytelnikowi kolejne pojęcia związane z gospodarką i jej zawiłościami. Ilustrowana...

 • 69.00»57.40

  Ekonomia kryzysu

  Nouriel Roubini, Stephen Mihm

  "Jest to bezsprzecznie najlepsza książka pokazująca rzetelnie istotę obecnego światowego kryzysu gospodarczego. Choć ukazało się wiele prac roztrząsających jego charakter, to żadna z nich tak trafnie, dogłębnie i prawdziwie nie pokazuje uwarunkowań, dynamiki i następstw kryzysu".

 • Jagielnicki. Twój osobisty fundusz emerytalny
  44.90»34.90

  Twój osobisty fundusz emerytalny

  Adam Jagielnicki

  Emerytura to dla wielu z nas upragniony koniec pracy zawodowej. Ma to być okres życia, który będziemy mogli wykorzystać na realizację odkładanych "na kiedyś" pasji, takich jak podróżowanie, nauka flamenco, medytacje...

 • 97.00»66.90

  Ekonomia dla inwestorów giełdowych

  Tim Lee

  W obliczu szybkiego rozwoju polskiego rynku kapitałowego i rosnącego zasobu wiedzy inwestorów przewidywanie zdarzeń gospodarczych i ich wpływu na koniunkturę giełdową nabiera coraz większego znaczenia. Ekonomia dla inwestorów giełdowych wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na pozycję...

 • Rynki obligacji. Analiza i strategie - Frank J. Fabozzi
  209.00»119.90

  Rynki obligacji. Analiza i strategie

  Frank J. Fabozzi

  Książka "Rynki obligacji. Analiza i strategie" Franka J. Fabozziego to jeden z najlepszych zachodnich podręczników poruszających problematykę dłużnych papierów wartościowych. Od początku lat osiemdziesiątych rynek obligacji przeżywa gwałtowny rozkwit, a obok standardowych obligacji pojawiają się...

 • Enron, Lehman Brothers, Worldcom – to tylko przykłady gigantów świata biznesu, których już nie ma na rynku. Dlaczego ci niegdyś niekwestionowani liderzy są już tylko historią?

 • 45.90

  Antykruchość

  Nassim Nicholas Taleb

  Długookresowe strategie już nie działają - stawia tezę Nassim Nicholas Taleb. W dzisiejszym świecie przeważa to, co nieznane, przypadkowe i zmienne. Jak przetrwać w tej niepewności, oswoić nieobliczalność zjawisk i chaos, a nawet na tym wygrać?

 • 49.40

  Bankowość

  Małgorzata Iwanicz-Drozdowska, Władysław L. Jaworski, Anna Szelągowska, Zofia Zawadzka

  W podręczniku przedstawione zostały podstawowe zasady i uwarunkowania funkcjonowania systemu bankowego w powiązaniu ze zmianami i wyzwaniami wywołanymi przez trwający od 2007 roku kryzys finansowy.

 • 21.20

  Bull Street

  David Lender

  W trakcie przygotowywania debiutu giełdowego wielkiej spółki zostaje zastrzelony jej dyrektor finansowy. Stażysta Richard Blum, pracujący w banku inwestycyjnym obsługującym transakcję, odkrywa w jednym z komputerów tajemnicze zlecenia zakupu akcji wartych miliony dolarów.

 • 94.00»15.90

  Cykle planetarne na giełdzie. Tom 1

  Wojciech Suchomski

  Pierwszy tom zawiera poradnik dla początkującego inwestora, wiele wykresów, praktycznych informacji o cyklach planet oraz o tym, jak skutecznie pomnażać kapitał. W przygotowaniu jest kolejny tom Cykli, pełen przykładów konkretnych spółek giełdowych i transakcji na kontraktach terminowych.

 • Najważniejszy dla nas jest zawsze interes klienta!

  Te słowa Greg Smith wielokrotnie słyszał od swoich przełożonych w czasie dwunastoletniej, świetnie rozwijającej się kariery w banku inwestycyjnym Goldman Sachs.

 • 42.90

  Era zawirowań

  Alan Greenspan

  Ta książka to po części powieść detektywistyczna. Wydarzenia dnia 11 września 2001 roku były dla mnie ostatecznym potwierdzeniem, że żyjemy w nowym świecie - świecie globalnej, kapitalistycznej gospodarki, która jest bez porównania bardziej elastyczna, prężna, otwarta, zdolna do autokorekty i szybciej zmieniająca się niż jeszcze ćwierć wieku wcześniej.

 • 48.90

  Finansowy potwór z Jekyll Island

  G.Edward Griffin

  Skąd pochodzą pieniądze? Kto je tworzy? To książka, w której znajdziesz pełen zasób wiadomości o wielkiej iluzji zwanej pieniądzem. Nudny temat? Tylko poczekaj! W ciągu pięciu minut wciągniesz się w wywiadowczy kryminał, którym ta historia jest w rzeczywistości.

 • 39.90»27.90

  III filar twojej emerytury

  Maciej Rogala

  Dział: Prawo. 1 stycznia 2012 wchodzą nowe przepisy dotyczące III filara – pojawią się indywidualne konta zabezpieczenia emerytalnego. Ustawodawca zadbał o bezpieczeństwo inwestorów, wprowadzając elastyczne zasady, które możemy wykorzystać niekoniecznie z myślą o okresie starości. Nowość

 • 39.90»35.90

  Ile jest warta nieruchomość

  Elżbieta Mączyńska, Mieczysław Prystupa, Kazimierz Rygiel

  Seria: NIERUCHOMOŚCI. Zawiera problematykę związaną z wyceną wartości nieruchomości, budzącą wiele emocji i kontrowersji. Zawartość książki: wycena nieruchomości w gospodarce globalnej, teoria i praktyka wyceny, nieruchomość jako przedmiot wyceny, prawo własności nieruchomości. Polecamy!

 • Instrumenty nadzoru korporacyjnego (corporate governance) w spółce akcyjnej – to pierwsze w polskiej literaturze prawniczej studium stawiające sobie za cel kompleksową, całościową analizę problematyki nadzoru korporacyjnego na tle jego ekonomicznych i prawno-instytucjonalnych uwarunkowań.

 • 93.00»78.90

  Inwentaryzacja - zasady i praktyka

  praca zbiorowa

  Inwentaryzacja. Zasady i praktyka 2010 to publikacja poświęcona w całości inwentaryzacji – spisowi z natury zasobów, uzgodnieniu sald z kontrahentami, weryfikacji stanów pozostałych kont. Zawarte w niej opracowania mówią zarówno o tym jak przeprowadzić i rozliczyć inwentaryzację oraz zawierają...

 • Inwestuj we własny dług

  Jak każdy Polak, znasz się na ekonomii. Masz pojęcie, skąd wziął się tegoroczny deficyt budżetowy i jak najlepiej poprowadzić krajową gospodarkę, by go skutecznie zmniejszyć.

 • Jest to rozszerzona i uaktualniona wersja cieszącego się dużą popularnością podręcznika Inwestycje. Instrumenty finansowe, ryzyko finansowe, inżynieria finansowa, który po raz pierwszy ukazał się w Wydawnictwie Naukowym PWN w 1996 roku.

 • Finansowanie zadań jednostek samorządu terytorialnego
  Obligacje jako instrument dłużny dla jednostek samorządu terytorialnego
  Obligacje komunalne jako instrument inwestycyjny
  Rynek obligacji komunalnych w Polsce w latach 1996-2006...

 • 89.00»74.90

  Podatki 2013

  Aneta Flisek

  Podatki 2013,  to najbardziej kompleksowy zbiór aktów prawnych dostępnych na rynku dotyczących tematyki podatków. W książce zamieszczono następujące ustawy podatkowe: Ordynację podatkową, ustawę o zasadach ewidencji i identyfikacji podatników i płatników, ustawę...

 • 33.00»29.90

  Podstawy inwestowania na giełdach towarowych

  Marek Drewiński

  Powstanie i rozwój giełd towarowych (Giełdy współczesne - powstanie i ewolucja * Funkcje giełd towarowych we współczesnej gospodarce * Giełdy towarowe w Polsce w okresie rozbiorów i do II wojny światowej); Wprowadzenie do handlu giełdowego (Struktura organizacyjna giełd...

 • "Hazard leży u podstaw koncepcji i instytucji ekonomicznych, niezależnie od tego jak niekomfortowo czuje się z tym wielu przedstawicieli branży finansowej. Nie jest zaskoczeniem, że poker, czyli gra hazardowa, której natura najbardziej przypomina charakter rynków finansowych, cieszy się ogromną popularnością wśród finansistów.

 • 39.90

  Polowanie na wilka z Wall Street

  Jordan Belfort

  Kontynuacja głośnego i skandalizującego Wilka z Wall Street.

 • 39.90»35.90

  Pośrednik na rynku nieruchomości

  pod redakcją Zbigniewa Brzezińskiego

  Seria: NIERUCHOMOŚCI. Zawartość książki: Zawód - pośrednik w obrocie nieruchomościami (uzyskanie licencji reguluje Ustawa), Ekonomiczno-finansowe aspekty obrotu nieruchomościami, Działalność pośrednika w praktyce, Współpraca pośrednika z innymi podmiotami działającymi na rynku. Polecamy!

 • 95.00»34.90

  Przeciw bogom. Niezwykłe dzieje ryzyka

  Peter L. Bernstein

  Co ma wspólnego Galileusz z kryzysem finansowym 2008 roku?
  Kto i za pomocą jakich narzędzi wysadził giełdowe indeksy w powietrze?
  Skąd się wzięły derywaty, zakupy lewarowane i bajońskie pensje prezesów banków inwestycyjnych?

 • 89.00»79.90

  Psychologia rynku dla doradców finansowych

  Thorsten Hens, Kremena Bachmann

  Seria: PSYCHOLOGIA BIZNESU DLA MENEDŻERÓW. "Psychologia rynku dla doradców finansowych", poprzez zaprezentowanie praktycznych przykładów umożliwia doradcom finansowym poprawę jakości oferowanych przez nich usług, na każdym etapie procesu zarządzania bogactwem klientów. Polecamy!

 • 55.00»48.90

  Rynek funduszy inwestycyjnych w Unii Europejskiej

  Grzegorz Borowski

  Książka jest pierwszą na polskim rynku, kompleksową analizą krajowych rynków funduszy inwestycyjnych, funkcjonujących w latach 1992-2010 w krajach należących do Unii Europejskiej. Przeanalizowano wpływ otoczenia prawnego i ekonomicznego na rynki funduszy inwestycyjnych państw Unii.

 • 115.00»89.90

  Statystyka w zarządzaniu

  Amir D. Aczel

  Jeden z najlepszych podręczników do nauczania statystyki na wydziałach zarządzania i ekonomii. Wykład jest kompletny i posiada ogromne walory dydaktyczne. Punktem wyjścia są zawsze zjawiska znane z codziennego życia lub łatwe do wyobrażenia.

 • 26.90

  Superfreakonomia

  Steven D. Levitt, Stephen J. Dubner

  Znakomita kontynuacja bestsellerowej "FREAKONOMII" - książki, która została przetłumaczona na 35 języków i sprzedała się na świecie w czterech milionach egzemplarzy.

 • 49.90»39.90

  Słownik polsko-angielski. Giełda i rynki kapitałowe

  Joanna Miler-Cassino

  Słownik zawiera 4000 aktualnych i najczęściej używanych terminów z zakresu polskiej giełdy papierów wartościowych oraz rynków kapitałowych wraz z ich angielskimi odpowiednikami. Znalazły się w nim również terminy prawne związane z obrotem papierami wartościowymi w Polsce. Zbiór haseł był wzbogacany...

 • Zaktualizowana i znacznie rozszerzona broszura TEMATY EGZAMINACYJNE dla kandydatów na biegłych rewidentów, w której zamieszczono: - obowiązujące zasady postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów na biegłych rewidentów,- wymagania kwalifikacyjne i szczegółowy zakres tematyczny...

 • 71.90

  The Quest

  Daniel Yergin

  Rozwój i dylematy sektora energii to temat ważny dziś dla każdego polityka, przedsiębiorcy i konsumenta, a Daniel Yergin, laureat Nagrody Pulitzera, opisuje je w sposób niezwykle ciekawy i, co najważniejsze, uczciwy. „Trudno sobie wyobrazić lepsze wprowadzenie do kluczowych kwestii energetyki w dwudziestym pierwszym wieku”, pisał o The Quest. W Poszukiwaniu energii dziennik Financial Times.

 • 119.00»99.90

  Ustawa o rachunkowości z wyjaśnieniami

  zbiorowa praca

  Ukazało się nowe, rozszerzone i zaktualizowane wydanie zeszytu specjalnego przynoszącego tekst ustawy o rachunkowości i najważniejszych – uzupełniających ją – rozporządzeń Ministra Finansów wraz z wyjaśnieniami. Książka zawiera tekst ustawy o rachunkowości i rozporządzeń według stanu...

 • 86.00»72.90

  Vademecum biur rachunkowych

  Praca zbiorowa

  Redakcja miesięcznika „Rachunkowość” w porozumieniu z Komisją Biur Rachunkowych przy ZG SKwP, przygotowała wydawnictwo pt. Vademecum biur rachunkowych, obejmujące szeroki wachlarz zagadnień z jakimi na co dzień spotykają się biura rachunkowe.

 • 35.90

  Wilk z Wall Street

  Jordan Belfort

  Wilk z Wall Street to historia człowieka, który w latach 90' XX wieku stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych Amerykanów. Kim jest Jordan Belfort - finansowym geniuszem, czy może największym oszustem brokerskiego świata?

 • 44.90»39.90

  Wprowadzenie do zarządzania nieruchomością

  Marek (red.) Bryx

  Seria: NIERUCHOMOŚCI. Dostarcza wiedzy ekonomicznej i prawnej zarządcom i kandydatom na nich, właścicielom i administratorom obiektów oraz studentom kierunków związanych z inwestowaniem, gospodarowaniem i obrotem nieruchomościami. Książka uzyskała nagrodę Ministra Infrastruktury. Polecamy!

 • 99.00»83.90

  Wzorcowy wykaz kont

  Fedak Zdzisław, Muszyńska Barbara

  Wzorcowy wykaz kont (WWK) jest adresowany do jednostek, stosujących w całej rozciągłości przepisy ustawy o rachunkowości. WWK uwzględnia postanowienia: ustawy o rachunkowości, kodeksu spółek handlowych, a zwłaszcza szczegółowe rozwiązania w zakresie ewidencji przez spółki handlowe...

 • 59.90»49.90

  Makroekonomia

  David Begg, Stanley Fisher, Gianluigi Vernasca, Rudiger Dornbusch

  "Makroekonomia" jest najczęściej używanym podręcznikiem na pierwszych latach studiów ekonomicznych w większości polskich uczelni. W obecnym, piątym wydaniu - dzięki rozszerzeniu grona autorów - dokonano kompleksowej aktualizacji całej książki. Zaprezentowano między innymi:

 • 59.00»48.90

  Wskaźniki ekonomiczne. Przewodnik dla inwestora

  Richard Yamarone

  Śledzisz rynki finansowe i sytuację gospodarczą. Obserwujesz, jak indeksy reagują na najświeższe dane makroekonomiczne. Schemat jest prosty: jeśli dane są lepsze niż prognoza, rynek rośnie, a jeśli gorsze - spada. Ale nie wiesz, jak powstają te prognozy: które z nich są wyssane z palca, a które głęboko...

 • 80.00»53.90

  Łajdak na giełdzie

  Nick Leeson

  Bardzo niewiele wydarzeń ze świata finansów znalazło równie wiele miejsca na pierwszych stron gazet i w czołówkach telewizyjnych dzienników jak spektakularny upadek Barings Bank - najstarszego banku komercyjnego Wielkiej Brytanii. Ten  bank prowadził sprawy finansowe członków rodziny królewskiej.

 • 99.00»54.90

  Historia złota. Dzieje obsesji

  Peter L. Bernstein

  W swojej nowej książce Peter Bernstein - autor bestselleru Przeciw bogom - przedstawia dzieje najbardziej pożądanego, czczonego i drogocennego skarbu ludzkości: złota. Od starożytnej fascynacji Mojżesza i Midasa po współczesne perturbacje gospodarcze spowodowane wprowadzeniem systemu waluty...

 • 116.00»85.90

  Intelektualna historia Wall Street

  Peter L. Bernstein

  Po raz pierwszy z jednej książki można dowiedzieć się niemal wszystkiego o historii odkryć, które w ciągu ostatnich trzydziestu lat kształtowały współczesne rozumienie rynków kapitałowych. Po raz pierwszy również zagadnienia te zostały opisane w sposób na tyle prosty, że z przyjemnością przeczyta o nich każdy...

 • 82.90»72.90

  Fuzje i przejęcia

  red. Waldemar Frąckowiak

  Fuzje i przejęcia wiążą się ze złożonymi decyzjami inwestycyjnymi i finansowymi. Obejmują: kluczowe elementy biznesu, zarządzanie i analizy strategiczne, bankowość, prawo cywilne i handlowe, regulacje rynku kapitałowego, prawo pracy, finanse, podatki i rachunkowość, organizację i zarządzanie kadrami...

 • Książka jest przystępnie napisana i urozmaicona studiami przypadków słynnych gigantów giełdowych, od Apple poprzez Yahoo! po AOL. Historyk i badacz giełdy papierów wartościowych John Boik prowadzi czytelników przez cykl życiowy takich akcji: od przygotowania poprzez wspinaczkę aż na sam...

 • 67.20»73.90

  Rachunek efektywności inwestycji

  Waldemar Rogowski

  Tematyka poruszana w książce obejmuje przede wszystkim ocenę efektywności inwestycji rzeczowych. Autor usystematyzował i uporządkował teoretyczne zagadnienia związane z bezwzględnymi i względnymi metodami oceny efektywności inwestycji, podając praktyczne wskazówki i propozycje rozwiązań...

 • 150.00»139.90

  Droga na giełdę. Jak przygotować spółkę do emisji publicznej

  praca zbiorowa ekspertów BDO

  Książka stanowi kompendium wiedzy o tym, jak najlepiej wykorzystać możliwości rynku gieł­dowego przez spółki poszukujące kapitału na rozwój albo właścicieli zamierzających wyjść z inwestycji. Autorzy nie koncentrują się jedynie na procesie upubliczniania akcji, dają ogląd całej architektury rynku kapitałowego...

 • Aniołowie biznesu, jako dostawcy kapitału, a także mentorzy i współzarządzający przedsięwzięciami, są w centrum zainteresowania książki K. Brzozowskiej „Business Angels na rynku kapitałowym: motywacje, inwestowanie, efekty”. Autorka przedstawia motywacje włączania się zamożnych osób prywatnych...

 • 47.90»39.90

  Finansowanie i inwestycje

  Lutz Kruschwitz

  Podjęcie każdej decyzji finansowej wiąże się z oceną przyszłych przepływów płatniczych . W książce „Finansowanie i inwestycje” ocenia się bezpieczne płatności, jak i płatności obarczone ryzykiem (płatności niepewne).Książkę, mimo wysokiego poziomu analizy matematycznej, czyta się łatwo. Wyróżniają ją...

 • 49.00»42.90

  Inwestycje alternatywne

  red. Izabela Pruchnicka-Grabias

  Książka, przygotowana przez ekonomistów pochodzących ze znanych polskich ośrodków akademickich, jest pierwszą pozycją tak kompleksowo poświęconą szerokiemu wachlarzowi inwestycji alternatywnych. Autorzy poddają analizie różne ich rodzaje, począwszy od funduszy hedgingowych, funduszy venture...

 • Jaka jest rola Venture Capital/Private Equity w USA, krajach UE i Polsce? Co sprawia, jakie mechanizmy ekonomiczno-finansowe i regulacje prawno-organizacyjne powodują szybki rozwój VC/PE w rozwiniętych gospodarkach rynkowych, a jakie są bariery tego rozwoju w Polsce? Jakie rozwiązania trzeba...

 • W ostatnich latach na świecie wzrosło znaczenie modeli ekonometrycznych w analizie finansowych szeregów czasowych, zwłaszcza szeregów czasowych cen akcji, kursów walutowych i stóp procentowych. Stało się to możliwe m.in. dzięki powstaniu wielu modeli mających u podstaw narzędzia matematyczne...

 • 61.90»46.40

  Analiza działalności i rozwoju przedsiębiorstwa

  Zdzisław Leszczyński, Anna Skowronek-Mielczarek

  Zmieniające się warunki otoczenia, niepewność działania, rosnące wymagania klientów, zaostrzająca się konkurencja wymuszają na przedsiębiorstwach podejmowanie działań zwiększających efektywność funkcjonowania i doskonalenie procesów zarządzania. Menedżerowie i właściciele firmy...

 • 56.90»47.90

  Ekonometria. Metody i ich zastosowanie

  Aleksander Welfe

  W podręczniku autor prezentuje wiele różnorodnych metod ekonometrycznych. Wykład prowadzi przejrzyście i zgodnie z obecnymi tendencjami światowymi. Autor wprowadza Czytelnika w świat ekonometrii stopniowo, zaczynając od klasycznego modelu regresji liniowej. Na początku omawia...

 • 67.90»55.90

  Ekonomia matematyczna. Modele mikroekonomiczne

  Tomasz Tokarski

  Ekonomia matematyczna zajmuje się modelowaniem procesów zachodzących w gospodarce za pomocą modeli matematycznych, które można podzielić na mikroekonomiczne i makroekonomiczne. Modele mikroekonomiczne opisują działania określonego podmiotu (konsumenta, przedsiębiorstwa) lub...

 • 54.90»49.90

  Międzynarodowe stosunki gospodarcze

  Anna Zielińska-Głębocka, Tomasz Rynarzewski

  Podręcznik doskonale łączy funkcję naukową z dydaktyczną. Analiza teoretyczna została powiązana z realnymi zjawiskami, procesami i tendencjami charakteryzującymi współczesną gospodarkę. Argumentację teoretyczną poparto odpowiednio dobranymi danymi statystycznymi i miernikami ekonomicznymi...

 • 73.00»60.90

  Nabywanie akcji własnych przez spółkę akcyjną

  Daniel Dąbrowski

  Kodeks spółek handlowych zezwala obecnie w szerokim zakresie na nabywanie akcji własnych przez spółki akcyjne. Dzięki liberalizacji przepisów spółki uzyskały nowoczesny instrument zarządzania swoimi finansami oraz, w pewnym zakresie, instrument kształtowania składu akcjonariatu. Nabywanie akcji...

 • Podręcznik Prawo papierów wartościowych. Zarys wykładu zawiera zwięzłą charakterystykę najważniejszych instytucji polskiego prawa papierów wartościowych. Omówiono w nim pojęcie, charakter prawny oraz zasady emisji poszczególnych postaci papierów wierzycielskich, udziałowych i towarowych...

 • 19.90»19.90

  Teoria inwestycji finansowych

  David G. Luenberger

  Niniejszy podręcznik, poświęcony teorii inwestycji finansowych, obejmuje problematykę deterministycznych przepływów pieniężnych, jednookresowych losowych przepływów pieniężnych, instrumentów pochodnych oraz uogólnionych przepływów pieniężnych. Początkowe fragmenty zawierają...

 • 95.00»62.90

  Wstęp do finansów

  A.A. Groppelli, E. Nikbakht

  Pozycja ta stanowi doskonale przystępne wprowadzenie w podstawowe zagadnienia teorii finansów, adresowane zarówno do studentów podstawowego kursu finansów, jak i do praktyków. Dla studentów będzie to obszerny podręcznik, jakiego dotychczas brakowało; dla praktyków zaś nieocenione...

 • 80.00»59.90

  Zarządzanie kosztami działań

  John A. Miller, Krzysztof Paniewski, Polakowski Mariusz

  Zarządzanie działaniami i rachunek kosztów działań stanowią najważniejsze osiągnięcie w zakresie systemów zarządzania kosztami na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Rachunek kosztów działań wprowadził nowe zasady zbierania informacji o kosztach dla potrzeb...

 • Podstawowym celem pracy jest analiza wpływu szybko rozwijającego się rynku kapitałowego na funkcjonowanie przedsiębiorstw, w tym głównie zmian w strukturze własnościowej i konsekwencji z tego wynikających dla zarządzania przedsiębiorstwami.

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl