Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Giełda, wolność i pieniądze. Poradnik spekulanta

Van K. Tharp

  • Giełda, wolność i pieniądze. Poradnik spekulanta - Van K. Tharp. Klasyka książki o giełdzie
125.00
74.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Giełda, wolność i pieniądze. Poradnik spekulanta
Autor:
Van K. Tharp
Wydawnictwo:
WIG PRESS
Wydanie:
2000
Oprawa:
miękka
Stron:
304
ISBN:
83-87014-43-5

Giełda, wolność i pieniądze. Poradnik spekulanta - Dr. Van K. Tharp prowadzi szkolenia dla inwestorów giełdowych od 1982 roku. Jest założycielem Międzynarodowego Instytutu Doskonalenia Inwestorów (International Insitute of Trading Mastery, Inc.). W ramach instytutu prowadzi wiele kursów dla inwestorów giełdowych oraz szkole inwestowania. Przez te lata skatalogował profile inwestycyjne ponad 4000 traderów i graczy giełdowych i wyodrębnił cechy najlepszych z nich. Teraz prowadzi szkolenia ucząc tych cech wszystkich chętnych.

Van K. Tharp jest jedynym nauczycielem spekulacji opisanym w książce Jacka Schwagera The Market Wizards: Interviews with Great Traders. Najnowsze wydanie tej książki pod tytułem Mistrzowie rynków finansowych. Rozmowy z najlepszymi amerykańskimi inwestorami i graczami giełdowymi jest dostępne w naszej Księgarni Giełdowej Akumuluj24.pl. Van K. Tharp jest absolwentem psychologii Uniwersytetu Oklahoma. Dyplom doktora otrzymał w 1975 roku.

Nie jest przypadkiem, że Giełda, wolność i pieniądze. Poradnik Spekulanta, tę wspaniałą książkę o budowaniu systemów transakcyjnych napisał człowiek znany jako specjalista w dziedzinie psychologii inwestowania - autor najbardziej cenionych na świecie seminariów dla profesjonalnych traderów. Nawet systemy całkowicie mechaniczne są tworzone i stosowane przez ludzi. Tharp pokazuje nam, jak należy prowadzić skuteczną grę miedzy dwoma trudnymi do opanowania żywiołami - naszymi emocjami i rynkiem. Jeden z czytelników tej książki napisał: "Być może Święty Graal jest nieosiągalny, ale Van Tharp zbliżył się do niego na tyle, ile to możliwe".

 

Giełda, wolność i pieniądze. Poradnik Spekulanta to jedna z podstawowych pozycji w biblioteczce każdego inwestora giełdowego.
Książka dla każdego inwestora giełdowego i nie tylko.

 

Polecamy także książki:

Świece i inne japońskie techniki anali Steve Nison
74.90
Poziomy DiNapolego Joe DiNapoli
149.90
Geometria Fibonacciego Paweł Danielewicz
129.90
Superakcje Kenneth Fisher
57.40
Analiza techniczna rynków terminowych Jack D. Schwager
114.90
Liczby Fibonacciego na giełdzie Robert Fischer
36.90
   
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl