Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Nowości

 • 51.90

  Alternatywne instrumenty inwestycyjne

  Pruchnicka-Grabias Izabela

  W książce skupiono się na metodach dywersyfikacji portfela inwestycyjnego innych niż te uznawane za tradycyjne, jak akcje czy obligacje.

 • Praca jest poświęcona zagadnieniu kształtowania się stóp zwrotu z akcji na rynkach wschodzących Polski i Brazylii.

 • Celem autora monografii jest analiza możliwości inwestycyjnych inwestorów indywidualnych na polskim rynku kapitałowym, diagnoza przyczyn malejącego zainteresowania tym rynkiem wśród inwestorów detalicznych oraz prognoza dalszego rozwoju tego rynku ze szczególnym uwzględnieniem miejsca, roli i znaczenia na nim inwestorów indywidualnych.

 • Bez względu na to, czy chodzi o kilka tysięcy czy kilka miliardów, inwestowanie jest wyzwaniem. Pokazują to historie Warrena Buffeta, Billa Ackmana, Chrisa Sacca, Jacka Bogle’a, Marka Twaina czy też Johna Maynarda Keynesa opisane w książce „Największe błędy najlepszych inwestorów”.

 • 25.90

  Rynek kapitałowy bez tajemnic

  redakcja naukowa Leszek Dziawgo

  Jak i w co inwestować?
  Co wybrać? Akcje? Obligacje? Giełdę?
  Fundusze inwestycyjne? Waluty?

 • 60.90

  Ryzyko akcji notowanych na GPW

  Ewa Feder-Sempach, Wiesław Dębski

  Pomiar i analiza ryzyka inwestycyjnego odgrywają istotną rolę podczas podejmowania decyzji na rynku finansowym.

 • 50.90

  Szkoła austriacka. Praktyka inwestowania

  Rahim Taghizadegan

  Pośród współczesnych teorii ekonomicznych, tą, która to dostrzegła najwyraźniej i aktywnie rozwija jest tzw. austriacka szkoła ekonomii. Austriacy, pod wpływem arcydzieł swych najważniejszych przedstawicieli, Carla Mengera oraz Ludwiga von Misesa dostrzegli w gospodarce człowieka.

 • 43.90

  Warren Buffett o biznesie

  Richard J. Connors

  Nazwisko Warrena Buffetta jest w świecie biznesu równoznaczne z sukcesem i pomyślnością. Wiele książek opisuje strategię inwestowania Buffetta, zarazem doradzając, jak każdy może inwestować tak jak on - jednak to nie jest jeszcze jedna książka na ten temat. Książka nie opisuje Buffetta jako inwestora, ale jako skutecznego menedżera, omawiając przy tym jego biznesowe zasady i praktyki.

 • 45.90

  Wycena firmy

  Aswath Damodaran

  Jak to możliwe, że firmę, która jeszcze nigdy nie wygenerowała żadnego zysku, wycenia się na wiele milionów dolarów? Dlaczego niektóre start-upy przyciągają inwestorów jak magnes, podczas gdy innym się to nie udaje?

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl