Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Droga do bogactwa

 • Żydowska mądrość w biznesie

  Dlaczego tak wielu Żydów odnosi sukcesy w interesach? Istnieje na ten temat mnóstwo teorii: geny, wpływy kulturowe, dieta… Jednak odpowiedź jest prostsza, niż Ci się wydaje.

 • Kabała pieniędzy
  34.90»29.90

  Kabała pieniędzy. Żydowska filozofia bogacenia się

  Rabbi Nilton Bonder

  Tradycja żydowska na całym świecie kojarzona jest z koszerną kuchnią, szabatem oraz wagą, jaką przedstawiciele tego narodu przywiązują do możliwości wzbogacenia się.

 • 44.30»31.90

  Inwestowanie w jednej lekcji

  Mark Skousen

  Mark Sko­usen to jeden z naj­wy­bit­niej­szych eko­no­mi­stów, spe­cja­li­stów od giełdy i finan­sów. Sko­usen dla osób zaj­mu­ją­cych się inwe­sto­wa­niem w papiery war­to­ściowe jest świetnym doradcą. Można się od niego robie­nia pie­nię­dzy nauczyć. Praca Sko­usena to przede wszyst­kim pod­ręcz­nik robie­nia kasy. Nowość

 • 43.90

  Szkoła Liderów

  Philip Delves Broughton

  Ta książka opowiada o dwóch latach życia w najważniejszej na świecie szkole biznesu, określanej przez jej adeptów jako "kuźnia kapitalizmu". Dziennikarz Phillip Delves Broughton - narrator - postanawia porzucić dotychczasową karierę dziennikarza newsowego, poszerzyć swoje horyzonty i zyskać wiedzę o funkcjonowaniu biznesu.

 • 44.90

  Zbyt wielcy by upaść

  Andrew Ross Sorkin

  "Too Big To Fail", kultowa książka o współczesnym kryzysie finansowym, która doczekała się udanej ekranizacji, już we wrześniu trafi do polskich sklepów księgarskich. Polski przekład nosi tytuł: "Zbyt Wielcy by Upaść. Kronika walki, jaką Wall Street i Waszyngton stoczyły wspólnie, by uchronić przed upadkiem system finansowy. I siebie", wydany zostanie przez Kurhaus Publishing.

 • 50 dzieł klasyki dostatku i bogacenia, kompendium najlepszych książek na temat pomyślności biznesowej - od światowej sławy klasyków po współczesnych ludzi interesu. Pięćdziesięciu wybrańców fortuny uczy jak myśleć kategoriami milionera, być twórcą własnego kapitału i dobrze inwestować.

 • "Bogaty albo biedny" ujawnia brakujące ogniwo między pragnieniem sukcesu, a jego osiągnięciem!

 • 37.80

  Bogaty ojciec, biedny ojciec

  Robert T. Kiyosaki

  ''Bogaty ojciec, Biedny ojciec'' - czyli czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa - od kilku lat utrzymuje się na szczycie światowych bestsellerów biznesu. Autor, Robert Kiyosaki, otwiera nam oczy na świat, jakiego nie poznamy w szkole czy na studiach. Współczesna edukacja przygotowuje dzieci i młodzież do życia w świecie, który tak naprawdę już nie istnieje.

 • 29.90

  Błyskotliwi chłopcy

  Michael Lewis

  Lektura obowiązkowa nie tylko dla finansistów!

 • 68.90

  Błądząc po Wall Street

  Burton G. Malkiel

  Książka jest najnowszym, dziesiątym już wydaniem słynnego bestsellera Burtona G. Malkiela. Ta klasyczna pozycja, uważana na świecie za jeden z najważniejszych przewodników dotyczących inwestowania, została po raz kolejny zaktualizowana.

 • 36.40

  City Girl. Kobieta, która podbiła londyńską giełdę

  Historia prawdziwa Suzana S.

  Prawdziwa historia. Determinacja, rywalizacja, chciwość i grzeszne rozrywki londyńskiego świata finansów są tłem dla historii dziewczyny, która pomimo humanistycznego wykształcenia podbiła giełdę i została skutecznym traderem. Zapiski giełdowej graczki, ukrywającej się pod pseudonimem Suzana S., pokazują prawdziwe oblicze londyńskiego CITY w czasie największego od dziesiątków lat kryzysu gospodarczego. Książka była bestsellerem na Wyspach Brytyjskich.

 • 59.90»53.90

  Czas wypłaty

  Phil Town

  Książka zawiera zestaw zasad dotyczących inwestowania w znakomite firmy w odpowiednim czasie – zasad, dzięki stosowaniu których zarobisz naprawdę duże pieniądze. A co najważniejsze, będziesz mógł spokojnie spać, wiedząc, że wartość twojego portfela będzie rosła na zniżkującym rynku.

 • I dlaczego Ty, będąc całkiem rozsądnym człowiekiem, podejmujesz czasem tak nierozważne decyzje finansowe? I dlaczego ja, w pełni władz umysłowych, nabywam akcje zwykle na chwilę przed bessą? Dlaczego nasi sąsiedzi przepłacają, kupując mieszkanie, a inni uzyskują zbyt niską cenę przy jego...

 • Oto totalna instrukcja organizowania i planowania finansów osobistych. Życzliwy i przyjazny autor, Twój doradca finansowy, dostarcza szczegółowych informacji dotyczących tego, jak oszczędzać, w co inwestować i jak zabezpieczać majątek. Chcesz uzyskać radę na temat ubezpieczenia...

 • 48.90

  Finansowy potwór z Jekyll Island

  G.Edward Griffin

  Skąd pochodzą pieniądze? Kto je tworzy? To książka, w której znajdziesz pełen zasób wiadomości o wielkiej iluzji zwanej pieniądzem. Nudny temat? Tylko poczekaj! W ciągu pięciu minut wciągniesz się w wywiadowczy kryminał, którym ta historia jest w rzeczywistości.

 • 38.40

  Gracze

  Vicky Ward

  KOŃCÓWKA NAKŁADU. KSIĄŻKI MOGĄ NOSIĆ ŚLADY DŁUŻSZEGO MAGAZYNOWANIA

  "Gracze" to biznesowa literatura faktu najwyższej próby - opowieść o paczce czterech przyjaciół z Wall Street.

 • 53.00»47.90

  Inwestycje finansowe

  Redakcja: Perez Katarzyna, Ziarko-Siwek Katarzyna

  Seria: PLATINUM. Niniejsza książka stanowi rezultat indywidualnych oraz zespołowych dociekań naukowych, a także doświadczeń praktyków rynku finansowego, których celem jest ukazanie najnowszych instrumentów finansowych coraz bardziej dostępnych dla polskich inwestorów.

 • 44.90

  Jak stworzyliśmy demona

  Richard Bookstaber

  "A Demon of Our Own Design", kultowa wśród pracowników i ekspertów rynku finansowego książka ekonomisty Richarda M. Bookstabera, 22 sierpnia ukaże się w przekładzie polskim. Polskie wydanie nosi tytuł Jak stworzyliśmy demona i uzupełnia je przedmowa dr Iwony Sroki, Prezes Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych i KDPW_CCP. Książkę będzie można kupić na działach prasowych Empik, w księgarniach Matras i w dobrych księgarniach ekonomicznych.

 • 38.90»31.90

  Jak zarabiać na rynku, który zmierza donikąd

  Vitaliy N. Katsenelson

  "Czytanie tej książki, to jak rozmowa z jej autorem - głęboka, inspirująca, wnikliwa i na poziomie"
  Nassim N. Taleb (autor książki "Ślepy traf")

 • 36.75»32.90

  Jak zarabiać pieniądze nie pracując na etacie

  Paulina Górnicka

  Książka opisuje Giełdę i jej mechanizmy w bardzo zrozumiały sposób, gdyż jest napisana bardzo przystępnym językiem tak, aby każdy mógł zrozumieć zawarte w niej treści. Giełda wydaje się być trudnym tematem dla społeczeństwa. Ta Książka dowodzi, że tak nie jest – inwestowanie nie jest trudne...

 • "Linie Uskoku" Raghurama G. Rajana to jedna z najlepszych analiz makroekonomicznych ostatnich lat, w której syntetycznie zebrana teoria i świetnie opisane wydarzenia łączą się z bogatą wiedzą ekonomiczną autora.

 • Ta książka jest opowieścią o tym, jak postępować z pieniędzmi. Znajdziesz w niej omówienie metod, jakie przedstawiłem w Drodze do finansowej wolności, ale  tym razem ukazane są one nie od strony teorii, lecz praktyki.

 • Fascynująca i inspirująca historia człowieka, która odkryje przed tobą tajemnice skutecznego inwestowania w wartość.

 • 46.90

  Na Krawędzi. Opowieści o kryzysie

  red. Graydon Carter

  Historia rodziny Madoffów, opowieści o bohaterach i przegranych obecnej recesji o gorących dniach, kiedy upadały banki i bezsennych nocach Henry Paulsona. "Na Krawędzi" to fascynujące eseje najlepszych autorów amerykańskiego magazynu Vanity Fair.

 • 44.90»32.90

  Pieniądze leżą na parkiecie. Giełda dla niepokornych

  Paweł Zaremba - Śmietański

  Książka dla osób, które weszły lub wchodzą na drogę do zostania zawodowymi inwestorami. Dla tych, którzy interesują się giełdą, chcą na niej zarabiać, ale czują, że muszą gruntownie poznać zagadnienie. Po jej przeczytaniu nic na rynku kapitałowym nie będzie takie samo, jak przedtem.

 • "Hazard leży u podstaw koncepcji i instytucji ekonomicznych, niezależnie od tego jak niekomfortowo czuje się z tym wielu przedstawicieli branży finansowej. Nie jest zaskoczeniem, że poker, czyli gra hazardowa, której natura najbardziej przypomina charakter rynków finansowych, cieszy się ogromną popularnością wśród finansistów.

 • 59.00»47.90

  Ryzyko inwestycyjne. Analiza polskiego rynku akcji

  Ewa Feder-Sempach

  Rynek giełdowy jest w ciągłym ruchu, a ruch cen jest źródłem ryzyka. Podejmowanie ryzyka daje nam szansę na stanie się bogatszymi. Dzięki tej książce można poznać: ryzyko inwestycyjne, miary ilościowe ryzyka, współczynniki beta na podstawie stóp zwrotu spółek z indeksu WIG20.

 • 49.90»44.90

  Skuteczny prezenter

  Jerry Weissman

  Książka dla każdego, kto musi stanąć przed publicznością. Dzięki niej dowiesz się, jak: sformułować treści twojej prezentacji w fascynującą historię, pokonać strach przed publicznym przemawianiem, mówić językiem ciała i wywoływać empatię, włączać do prezentacji projekt graficzny i animację. Nowość

 • Książka jest owocem niemalże 3 lat pracy autora z wytrawnymi ekspertami giełdowymi, w której 16 doświadczonych praktyków rynku, dzieli się swoją wiedzą. Praktyczną wiedzą giełdową na najwyższym poziomie. Poruszone zostały zagadnienia o różnym poziomie zaawansowania.

 • 17.90»15.90

  Twoje finanse. Racjonalne inwestowanie

  Marek Lipiński

  Dzięki Twojej pracowitości, przezorności, szczęściu, a może wiedzy zdobytej po lekturze poprzednich części serii Twoje finanse posiadasz całkiem sporo wolnych środków, które mógłbyś z powodzeniem pomnożyć. Czy znasz najpopularniejsze i najbezpieczniejsze alternatywy dla "trzymania pieniędzy w skarpecie"?

 • 17.90»17.90

  Twoje finanse. Skuteczne oszczędzanie

  Marek Lipiński

  Właściwa droga do osiągnięcia bogactwa i pomyślności w życiu to umiejętność takiego gospodarowania pieniędzmi, by Twoje dochody zawsze były większe od wydatków. Uważasz, że potrafisz zarządzać swoimi środkami? Na pewno nie dajesz się schwytać specom od marketingu i sprzedaży w sieć ciągłej...

 • Pieniądze... To słowo powoduje, że krew zaczyna szybciej krążyć w żyłach. A jednocześnie wielu ludzi uparcie twierdzi, że pieniądze nie są dla nich najważniejsze. Jak wytłumaczyć ten paradoks? Co sprawia, że pieniądze stały się narkotykiem, a opowieści o tych, którym udało się je zgromadzić -- bibliami dla...

 • 34.90

  Wielki Problem Drobniaków

  Thomas John Sargent

  Fundamenty polityki monetarnej mogą być fascynujące! Literatura ekonomiczna jest coraz bardziej popularna, na komentarze noblisty Paula Krugmana w New York Times Amerykanie czekają z podobnymi emocjami, jak na kolejne odcinki ulubionego serialu. Na spotkania z noblistami z ekonomii zjeżdżają tłumy - tłumaczy Katarzyna Kozłowska z Kurhaus Publishing. - Dlatego zdecydowałyśmy się wydać nową serię NOBEL Z EKONOMII. W połowie lipca na półki księgarskie trafi pierwsza przetłumaczona na język polski książka Thomasa J. Sargenta, laureata Nagrody Nobla z 2011 roku.

 • Warren Buffett nieustannie święci triumfy we wszystkich sferach swojego życia. Czy pragniesz poznać tajemnicę sukcesu tego niezwykłego człowieka? Masz ochotę zagłębić się w filozofię, według której zarządza swoim życiem zawodowym i osobistym? Chcesz poznać ją w teorii i praktyce, a potem...

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl