Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Nieruchomości

 • 47.00»42.90

  ABC. Jak inwestować w nieruchomości

  Ken McElroy

  „ABC. Jak inwestować w nieruchomości” – to lektura obowiązkowa dla początkujących i bardziej doświadczonych inwestorów. Dzięki niej każdy czytelnik może zdobyć praktyczną wiedzę dotyczącą  tego tematu. Ta książka to przepis na sukces dla każdego, kto jest zainteresowany inwestycjami w nieruchomości.

 • 50.00»43.90

  Gospodarka i obrót nieruchomościami

  Roman Niemczyk

  W książce przedstawiono w szerokim zakresie problematykę zarządzania i obrotu nieruchomościami, z uwzględnieniem zagadnień podatku od nieruchomości, podatku katastralnego i samej instytucji katastru, który zostanie w Polsce wprowadzony zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej. Publikacja...

 • 39.90»35.90

  Ile jest warta nieruchomość

  Elżbieta Mączyńska, Mieczysław Prystupa, Kazimierz Rygiel

  Seria: NIERUCHOMOŚCI. Zawiera problematykę związaną z wyceną wartości nieruchomości, budzącą wiele emocji i kontrowersji. Zawartość książki: wycena nieruchomości w gospodarce globalnej, teoria i praktyka wyceny, nieruchomość jako przedmiot wyceny, prawo własności nieruchomości. Polecamy!

 • 39.90»36.90

  Inwestowanie w nieruchomości na rynkach międzynarodowych

  Marta Anastazja Wiśniewska

  Seria: INWESTYCJE. O efektywności inwestowania na międzynarodowych rynkach nieruchomości. Na podst. danych z 15 lat i z 33 rynków i strefy euro jest odpowiedź na pytanie, czy i w jakiej mierze inwestowanie w nieruchomości może być sposobem na dywersyfikacje portfela inwestycyjnego.

 • 29.90»26.90

  Jak korzystnie kupić lub sprzedać mieszkanie

  Jacek Chołoniewski

  Znajdziesz tutaj odpowiedzi na pytania: Kupić mieszkanie na kredyt czy może wynająć? Czy teraz jest dobry moment na kupno mieszkania? Mieszkanie nowe czy używane? Jak szukać w internecie mieszkania dla siebie? Samodzielnie czy przez agencję nieruchomości? Co to jest zdolność kredytowa?

 • 44.90»36.90

  Obrót nieruchomościami

  red. Iwona Foryś

  Głównym celem książki jest pokazanie obrotu nieruchomościami jako wyodrębnionej części rynku, gdzie zawierane są specyficzne transakcje, wymagające szczególnych działań i zachowań ich uczestników, a zwłaszcza osób, które zawodowo świadczą usługi pośrednictwa pomiędzy kupującymi...

 • 44.90»36.90

  Plany zarządzania nieruchomościami

  Andrzej Sobczak

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów i praktyków, Autor znanej już od 10 lat i szeroko wykorzystywanej książki Plany zarządzania nieruchomościami proponuje kilka nowych wzorcowych planów, które pokazują ścieżkę tworzenia tego dokumentu i rozwiązują kwestie pojawiające się w praktyce...

 • 44.90»39.90

  Podstawy zarządzania nieruchomościami

  Marek (red.) Bryx

  Rynek nieruchomości to nie tylko prowadzenie inwestycji (od pomysłu, poprzez projekt i realizację aż do uzyskania pozwolenia na eksploatację/użytkowanie), ale także ich finansowanie, obrót prawami do nieruchomości i wreszcie utrzymanie substancji w stanie co najmniej niepogorszonym.

 • 39.90»35.90

  Pośrednik na rynku nieruchomości

  pod redakcją Zbigniewa Brzezińskiego

  Seria: NIERUCHOMOŚCI. Zawartość książki: Zawód - pośrednik w obrocie nieruchomościami (uzyskanie licencji reguluje Ustawa), Ekonomiczno-finansowe aspekty obrotu nieruchomościami, Działalność pośrednika w praktyce, Współpraca pośrednika z innymi podmiotami działającymi na rynku. Polecamy!

 • 39.90»32.90

  Psychologia sprzedaży nieruchomości

  Grażyna Białopiotrowicz

  Nie ulega wątpliwości, że praca pośrednika nieruchomości wymaga ogromnej wiedzy z wielu dziedzin prawa, finansów, administracji państwowej, gospodarowania nieruchomościami itp. Jednak wiedza merytoryczna to nie wszystko. Pośrednik chcący utrzymać się z wykonywania swojego zawodu...

 • 44.90»39.90

  Wprowadzenie do zarządzania nieruchomością

  Marek (red.) Bryx

  Seria: NIERUCHOMOŚCI. Dostarcza wiedzy ekonomicznej i prawnej zarządcom i kandydatom na nich, właścicielom i administratorom obiektów oraz studentom kierunków związanych z inwestowaniem, gospodarowaniem i obrotem nieruchomościami. Książka uzyskała nagrodę Ministra Infrastruktury. Polecamy!

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl