Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Szybka wysyłka

Zamówienia realizujemy błyskawicznie!

 

Przesyłka zostaje nadana w przeciągu jednego dnia roboczego od wpłaty, a w przypadku płatności za pobraniem - w przeciągu jednego dnia roboczego od złożenia zamówienia. Płatności online obsługują Dotpay.Wplaty dokonane przez platnosci.pl widzimy już po kilku minutach. Polecamy korzystanie z tego rodzaju płatności - znacznie przyspiesza to realizację zamówienia.

 

Przesyłki nadajemy za pośrednictwem Kuriera Pocztex, Paczkomatów InPost, a także Poczty Polskiej. Zamówienia realizujemy codziennie przed 15:00, dzięki czemu paczka priorytetowa powinna dotrzeć następnego dnia roboczego po nadaniu. Przesyłka ekonomiczna powinna dotrzeć po trzech dniach od nadania.

 

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl