Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

O Nas

 

Witamy w Księgarni Giełdowej Akumuluj24.pl !

 

W naszej księgarni znajdziesz szeroki wybór książek dotyczących inwestowania i gry na giełdzie. Znajdą u nas coś dla siebie początkujący inwestorzy i starzy giełdowi wyjadacze. Posiadamy książki z zakresu analizy technicznej, analizy fundamentalnej, analizy portfelowej, strategii inwestycyjnych, systemów transakcyjnych i wiele innych. Ponadto oferujemy szereg książek finansowych i ekonomicznych. Ofertę dopełniają poradniki dla menedżerów, biznesmenów, ludzi sukcesu.

 

Większość książek wysyłamy w 24 godziny po wpłynięciu środków na nasze konto (w przypadku przesyłki pobraniowej - w 24 godziny po złożeniu zamówienia).

 

Niektóre pozycje dostępne są w przeciągu od 3 do 7 dni od złożenia zamówienia. W takim przypadku stosowna informacja znajduje się w opisie książki, tuż poniżej ceny.

 

 

Firma


Księgarnia Giełdowa Akumuluj24.pl prowadzona jest przez firmę Epilog. Dane firmy:

 

Epilog
ul. Marii Konopnickiej 6
62-041 Puszczykowo


NIP: 777 257 89 78
REGON: 300224090

 

Wysyłka


Dostępne formy wysyłki w sklepie to: kurier DHL oraz Poczta Polska. Wszystkie książki wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej do 2 kg nadajmy listem poleconym, powyżej 2 kg - paczką pocztową (na Poczie Polskiej listem poleconym można nadać przesyłkę o wadze do 2 kg, wszystkie cięższe wysyłki nadawane są paczką pocztową). Książki wysyłamy w bezpiecznej kopercie bąbelkowej.

 

Większość książek wysyłamy w 24 godziny po wpłynięciu środków na nasze konto (w przypadku przesyłki pobraniowej - w 24 godziny po złożeniu zamówienia).

 

Niektóre pozycje dostępne są w przeciągu od 3 do 7 dni od złożenia zamówienia. W takim przypadku stosowna informacja znajduje się w opisie książki, tuż poniżej ceny.

 

 

Płatności


Akceptujemy 3 formy płatności:

  • a) za pobraniem pocztowym
  • b) przelewem na rachunek: Credit Agricole Bank Polska SA 10 1940 1076 5431 2900 0000 0000

 

 


Koszty wysyłki i płatności


Zamówienia o wartości od 500 zł wysyłamy na nasz koszt. W pozostałych przypadkach koszt wysyłki wynosi:

 

  • a) 14 zł przesyłka priorytetowa.
  • b) 17 zł przesyłka priorytetowa (pobranie)
  • c) 12 zł kurier DHL
  • d) 17 zł kurier DHL (pobranie)
  • e) + 3 zł za płatności online (do wybranej formy przesyłki doliczamy 3 zł, jeżeli wybrano płatności online)

 

Kupując u nas kilka książek za przesyłkę płacisz tylko raz. Koszt wysyłki nie zmienia się, bez względu na liczbę zamówionych książek.

 

 

Odbiór osobisty


Istnieje możliwość odbioru osobistego w Puszczykowie, ok. 18 km od centrum Poznania.

 

Księgarnia Akumuluj24.pl
ul. Nowe Osiedle 22/7
62-041 Puszczykowo

 

Uwaga: Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.

 

 

Gwarancja


Kupujący ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w okresie 10 dni od otrzymania towaru. W przypadku zwrotu kupujący pokrywa jedynie koszty wysyłki. Towar powinien być w stanie nienaruszonym.

 

 

 

Reklamacje i uwagi


Jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia lub wnioski dotyczące prowadzonej przez nas działalności, powiadom nas o nich. W przypadku uzasadnionych zastrzeżeń przyznajemy indywidualne rabaty.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy na adres: ksiegarnia@akumuluj24.pl

 

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl