Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Statystyka w zarządzaniu

Amir D. Aczel

115.00
89.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka do 5 dni
masz pytania?
Tytuł:
Statystyka w zarządzaniu
Autor:
Amir D. Aczel
Wydawnictwo:
PWN
Wydanie:
2011
Oprawa:
twarda
Stron:
1000
ISBN:
9788301153380

Statystyka w zarządzaniu jest jedenym z najlepszych podręczników do nauczania statystyki na wydziałach zarządzania i ekonomii. Wykład jest kompletny i posiada ogromne walory dydaktyczne. Punktem wyjścia są zawsze zjawiska znane z codziennego życia lub łatwe do wyobrażenia. Dopiero po przekazaniu studentom istoty zjawiska podaje się formalny wzór i obudowę teoretyczną. Podręcznik opisuje metody wykorzystania informatyki w statystyce. Każdy podrozdział uzupełniają zadania, do których na końcu podano odpowiedzi.

 

Nasza księgarnia giełdowa Akumuluj24 poleca podręcznik Statystyka w zarządzaniu - Amir D. Aczel wszystkim studentom kształcącym sie na wydziałach zarządzania i ekonomii.
Warto poszerzyć wiedzę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych.

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl