Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Sztuka wyboru akcji. 10 skutecznych sposobów

Richard Koch

43.00
32.90
Towar chwilowo niedostępny
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Sztuka wyboru akcji. 10 skutecznych sposobów
Autor:
Richard Koch
Wydawnictwo:
K.E.Liber
Wydanie:
1996
Oprawa:
miękka
Stron:
214
ISBN:
83-90640-93-7

Sztuka wyboru akcji. 10 skutecznych sposobów - Richard Koch. Wybierz akcje, które będą pracować dla Ciebie. Tworząc własną strategię opartą na sprawdzonych technikach opisanych przez inwestora, który już osiągnął sukces.

W książce "Sztuka wyboru akcji" znajdziesz:

*Przekonywające powody, dla których sam powinieneś zarządzać swoimi inwestycjami
*Dziesięć skutecznych sposobów wyboru najlepszych akcji, przedstawiając historię i logikę ich powstania
*Sprawdzone reguły wyboru akcji, które będą liderami rynku
*Test oceniający osobowość inwestora i pozwalający dobrać do niej najlepszą strategię inwestycyjną
*Przykłady i wyjaśnienia sukcesów i porażek giełdowych.


Klucz do zwycięstwa tkwi w dostosowaniu metody inwestycyjnej i posiadanych umiejętności. Większość inwestorów indywidualnych przegrywa w zmaganiach z rynkiem giełdowym, ponieważ stosuję technikę, która po prostu nie pasuje do nich samych.

Książka Sztuka wyboru akcji. 10 skutecznych sposobów , napisana z myślą zarówno o osobach zaczynających przygodę z giełdą, jak i doświadczonych inwestorach, omawia dziesięć skutecznych sposobów inwestowania i pomoże ci wybrać ten jeden, który najlepiej odpowiada twojej osobowości i doświadczeniu. Wszystkie zaprezentowane strategie są już sprawdzone i zostały przedstawione w sposób prosty i jednoznaczny.

Richard Koch przedstawia zasady stosowania każdej z metod, a także nie zostawia Cię samego z trudnym problemem obiektywnej oceny oraz monitorowania inwestycji. W sumie, jeżeli wybrałeś strategię adekwatną do Twojej osobowości, inwestowanie powinno sprawiać Ci przyjemność i przynosić zyski.


O autorze:


Richard Koch jest inwestorem, autorem i multi-przedsiębiorcą, który udowodnił, że potrafi zarabiać na tak różnych przedsięwzięciach jak konsulting, hotele, produkcja organizerów osobistych, restauracje, gin i inwestycje w zaawansowane technologie. Był partnerem amerykańskiej firmy konsultingowej Bain & Company, i współzałożycielem LEK Consulting. Jest w zarządzie czterech spółek giełdowych i doradcą grup venture capital z Wielkiej Brytanii i Afryki Południowej.
Zapraszamy do zakupu w naszej księgarni inwestora. Szybka wysyłka, konkurencyjne ceny!.

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl