Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Analiza techniczna rynków finansowych

John J. Murphy

  • Analiza techniczna rynków finansowych - John J. Murphy. Klasyka książki o giełdzie i inwestowaniu.
189.00
118.90
Towar chwilowo niedostępny
masz pytania?
Tytuł:
Analiza techniczna rynków finansowych
Autor:
John J. Murphy
Wydawnictwo:
WIG PRESS
Wydanie:
1999
Oprawa:
miękka
Stron:
550
ISBN:
83-87014-22-2

Wydanie klejone, z uwagi na dużą ilość stron istnieje ryzyko powstania uszkodzeń podczas czytania. Książka nie podlega reklamacji z powodu rozklejenia.


Książka dostępna jest również w oprawie twardej (wydanie szyte), w cenie 128,90 zł.

 

Analiza techniczna rynków finansowych - twarda oprawa


O bardzo niewielu opracowaniach można powiedzieć, że są zdecydowanie najlepsze w swojej dziedzinie, a właśnie tak jest od lat w przypadku Analizy technicznej rynków finansowych Johna J. Murphyego. Tę klasyczną pozycję, zwaną w środowisku inwestorów "Biblią analizy technicznej", oferujemy teraz w nowej, znacznie rozszerzonej postaci. Autor dokonał zmian i uaktualnień w każdym rozdziale (blisko 300 nowych wykresów) dodając także trzy całkowicie nowe. Dotyczą one nie omawianych wcześniej wskaźników, które opracowano w ostatnich latach, wykresów świecowych oraz powiązań między poszczególnymi rynkami. Odrębnie omówiona została także problematyka systemów transakcyjnych.

 

Całość Analizy technicznej rynków finansowych Murphyego, pierwotnie zorientowana głównie na rynki terminowe, zawiera obecnie odniesienia do różnych rynków finansowych, co nadaje temu dziełu charakter uniwersalny. Polski przekład wydania amerykańskiego z 1999 roku uzupełniony został również o obszerny zbiór testów i problemów, który w Stanach Zjednoczonych sprzedawany jest jako odrębna książka. Wydanie polskie opatrzone jest również słownikiem terminów i indeksami ułatwiającymi korzystanie z tego podręcznika. Dzięki tym zmianom bestseller Analiza techniczna Murphygo tak w świecie anglojęzycznym, jak i w Polsce zachowa zapewne swą dotychczasową rangę także w nowym milenium. Analiza techniczna rynków finansowych jest obowiązkową pozycją biblioteczki każdego inwestora giełdowego posługującego się analizą techniczną. Giełdy się zmieniają a Analiza techniczna rynków finansowych wciąż pozostaje aktualna.

 

"Gdyby można było przeczytać tylko jedną książkę o analizie technicznej, to powinna być ta."
Knight Ridder Financial Products and News o Analizie technicznej Murphyego

"Jest bardzo wiele książek, ale absolutnie najlepszą, która nie ma żadnej konkurencji, jest Analiza techniczna Johna Murphyego."
Gary Wagner, International Pacific Trading Company o Analizie technicznej rynków finansowych


"Nikt w tym pokoleniu nie wniósł więcej do analizy technicznej niż John Murphy... Jego książki powinni znać wszyscy ci, którzy interesują się giełdą. Ja się z nimi nie rozstaję."
Gail M. Dudack, Warburg Dillon Read o Analizie technicznej Murphyego

Analiza techniczna rynków finansowych Murphy'ego [...] zawiera opisy wszystkich elementów analizy technicznej: teorię Dowa, analizę trendów, analizę formacji oraz analizę wskaźników. Książka szeroko opisuje praktyczne aspekty inwestowania, metody zarządzania kapitałem, podstawy analizy cykli oraz fal Elliotta. Znajdziemy w niej również słowniczek pojęć oraz definicje podstawowych i zaawansowanych wskaźników analizy technicznej. Mimo upływu lat dzieło Murphy'ego wciąż zawiera aktualne treści i z czystym sumieniem można ją polecić każdemu inwestorowi. Natomiast, jeżeli ktoś może o sobie powiedzieć, że jest inwestorem początkującym, powinien tę pozycję umieścić na liście lektur obowiązkowych. Pozwolę sobie dodatkowo wzmocnić moją, i tak bardzo pozytywną ocenę, sugerując, że jeśli mieliby Państwo możliwość zabrania ze sobą na bezludną wyspę tylko jednej książki z zakresu analizy technicznej, wybór powinien paść właśnie na "Biblię" Murphy'ego .
Michał Masłowski, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych o Analizie technicznej Murpyego

Książka Murphy'ego [...], jest w niej wszystko co dotyczy tego sposobu analiz. Ponadto jest to książka niejako dedykowana inwestorom na rynku futures (oryginalny tytuł to "Analiza techniczna rynków terminowych"), a zwłaszcza działających, w krótszej perspektywie. Znaczna część przykładów, to wykresy dzienne (minutowe i godzinowe). Z pewnością niezbędna rzecz dla wszystkich początkujących.
Grzegorz Zalewski, futures.pl o Analizie technicznej rynków finansowych

O autorze:

John J. Murphy zajmuje się analizą techniczną od trzydziestu lat. Był dyrektorem zespołu Futures Technical Research i starszym doradcą w Merrill Lynch. Przez siedem lat współpracował jako analityk z telewizją CNBC. Jest autorem trzech książek, w tym "Analizy technicznej", poprzedniczki tej książki.


Jego następna praca, "Międzyrynkowa analiza techniczna", stworzyła nową dziedzinę badań. Książka ta pod tytułem:
Międzyrynkowa analiza techniczna. Strategie inwestycyjne na rynkach akcji, obligacji, towarów i walut
jest również dostępna w naszej księgarni giełdowej.

W 1996 roku John J. Murphy założył wraz z twórcą oprogramowania Gregiem Morrisem firmę MURPHYMORRIS, Inc., która zajmuje się tworzeniem interaktywnych programów edukacyjnych i oferuje inwestorom bieżące analizy. Ich adres internetowy to: http://www.murphymorris.com/
John J. Murphy prowadzi także własną firmę konsultingową, JJM Technical Advisors, z siedzibą w Oradell, New Jersey

 

Szukasz Analizy technicznej w twardej oprawie? Kliknij tutaj.
Tę książkę polecamy każdemu inwestorowi giełdowemu. Analiza techniczna Murphyego to jedna najlepszych książek o giełdzie, inwestowaniu i analizie technicznej, jaka kiedykolwiek została napisana.

 

Polecamy także książki:

Analiza fundamentalna John C. Ritchie
78.90
Analiza techniczna rynków terminowych Jack D. Schwager
114.90
Podstawy analizy technicznej Martin J. Pring
129.90
 
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl