Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Czarodzieje rynku Schwagera - recenzja - 2.01.2013

JACK SCHWAGER - literat bestsellerowych książek o giełdzie zaś inwestowaniu, w których zamieścił pertraktacje spośród najlepszymi traderami a inwestorami. Autor książki Czarodzieje Rynku. Schwager pełni rolę współzarządzającego w funduszu ADM Investor Services Diversified Strategies Fund, zajmując się portfelem walut oraz rynków terminowych. W Polsce ukazały się do tej pory "Analiza techniczna rynków terminowych" (wyd. WIG-Press) natomiast "Mistrzowie rynków finansowych" (wyd. Wolters Kluwer).

 

Książka to prawdziwy bestseller. W tym momencie jest już ponad 200 tysięcy sprzedanych książek tegto tytułu Czarodzieje Rynku. W książce Czarodzieje Rynku Jederman spośród rozmówców wskazuje swoje własne unikalne badania aż do rynku. Cechą łączącą niemal każdą z osób, jest głębokie odczytanie ryzyka w działaniu na rynkach. Bez względu na to, bądź to jest targowisko akcji, surowców, walut, azali także obligacji. Bez względu na owo, czy stosujemy analizę fundamentalną , techniczną, azaliż dowlne inne tryb.

 

Owo bez wątpienia jedna z najlepszych książek o giełdzie i inwestowaniu. Czarodzieje Rynku owo pierwsza - zaś uważana za pośrednictwem wielu w ciągu najważniejszą kolejna część rozmów autra książki - Jacka Schwagera z najwybitniejszymi traderami. Niektórzy z nich, z pewnością znani przy użyciu polskich inwestorów, nadal zaliczają się do najlepszych graczy giełdowych na świecie - m.in Paul Tudor Jones, Jim Rogers, William O'Neil, Larry Hite. Nowo wydana przez Wydawnictwo Linia Czarodzieje Rynku to pozycja bibliograficzna, która wielu czytelnikom otwiera oczy na to, co jest najważniejsze w tradingu.

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl