Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami

Jack D. Schwager

  • Czarodzieje Rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami - Jack Schwager
85.00
56.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami
Autor:
Jack D. Schwager
Wydawnictwo:
Linia
Wydanie:
2012
Oprawa:
twarda z obwolutą
Stron:
430
ISBN:
978-83-63000-32-5

Czarodzieje Rynku - nowość Jacka Schwagera, autora szeregu bestsellerów

 

Czarodzieje Rynku to pierwsza - i uważana przez wielu za najważniejszą kolejna część rozmów autra książki - Jacka Schwagera z najwybitniejszymi traderami. Niektórzy z nich, z pewnością znani przez polskich inwestorów, nadal zaliczają się do najlepszych graczy giełdowych na świecie - m.in Paul Tudor Jones, Jim Rogers, William O'Neil, Larry Hite. Czarodzieje Rynku to książka, która wielu czytelnikom otwiera oczy na to, co jest najważniejsze w tradingu.

 

W książce Czarodzieje Rynku Każdy z rozmówców wskazuje swoje własne unikalne podejście do rynku. Cechą łączącą prawie każdą z osób, jest głębokie rozumienie ryzyka w działaniu na rynkach. Bez względu na to, czy to jest rynek akcji, surowców, walut, czy też obligacji. Bez względu na to, czy stosujemy analizę fundamentalną , techniczną, czy dowlne inne podejście.

 

Już ponad 200 tysięcy sprzedanych egzemplarzy tytułu Czarodzieje Rynków. To bez wątpienia jedna z najlepszych książek o giełdzie i inwestowaniu.

 

JACK SCHWAGER - Autor Czarodzieje Rynku, autor bestsellerowych książek o giełdzie i inwestowaniu, w których zamieścił rozmowy z najlepszymi traderami i inwestorami. Schwager pełni rolę współzarządzającego w funduszu ADM Investor Services Diversified Strategies Fund, zajmując się portfelem walut oraz rynków terminowych. W Polsce ukazały się do tej pory "Analiza techniczna rynków terminowych" (wyd. WIG-Press) oraz "Mistrzowie rynków finansowych" (wyd. Wolters Kluwer).

 

Serdecznie polecamy tytuł Czarodzieje Rynku Schwagera. To jedna z najlepszych książek o giełdzie i inwestowaniu, napisana przez praktyka i z udziałem praktyków. Czarodzieje Rynku powinna znaleźć się w biblioteczce każdego inwestora giełdowego.

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl