Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Czarodzieje rynku - 15.10.2012

Pozycja Czarodzieje rynku” autora: Jack D. Schwager jest jedną z najbardziej popularnych pozycji dotyczących skutecznej i przynoszącej zyski spekulacji na giełdzie. Książka „Czarodzieje rynku” jest w sumie cyklem rozmów, o tradingu. Pierwsza i przez wielu krytyków postrzegana za najważniejsza, część rozmów Jacka Schwagera z wybitnymi traderami. Większość z nich znana i uważana za guru we analizie giełdowej. Nadal należą do najlepszych graczy na świecie: Jim Rogers, Paul Tudor Jones, Larry Hite, William O'Neil. Książka Czarodzieje rynku, która pokazuje na to trzeba zwrócić uwagę i co jest najważniejsze w tradingu. Można po przeczytaniu Czarodzieje rynku Schwagera zbudować swoje podejście i technikę gry na giełdzie, gdyż w tej publikacji mamy do czynienia z różnymi poglądami i możliwościami każdej z rozmówców.

 

Każdy ze znanych profesjonalistów, którzy rozmawiają z Jackiem Schwagerem, pokazuje swoje własne unikalne podejście do inwestycji i gry na giełdzie. Jest jednak, coś co ich łączy. W „Czarodzieje rynku autorstwa: Jack Schwager , rozmówcy, może sami nie zdając sobie z tego sprawę, pokazują, iż cechą łączącą, jest głębokie rozumienie ryzyka w działaniu na rynkach. Zapewniają, że bez pogodzenia się z ryzykiem i z możliwością straty akcji, nie ma mowy o zysku. Bez względu na to, czy gramy na rynku akcji, walutowym, surowców, czy obligacji. Bez względu na to, czy stosujemy analizę techniczną, fundamentalną, czy całkiem inne podejście. Czarodzieje rynku Schwagera nie jest typowym poradnikiem czy książką nakreślającą nam podstawowe bądź specjalistyczne zagadnienia. Są to swoistego rodzaju rozmowy poglądowe, z których, wydaje się, można więcej wynieść. Mamy poglądy, mamy podejście i różnego rodzaju techniki spekulacji, mamy konkretne pytania na konkretne odpowiedzi.


Czarodzieje rynku Schwagera są bardziej książką niż lekturą, bardziej powieścią, niż poradnikiem. Jeżeli więc gramy na giełdzie, warto zapoznać się z tym tytułem, po to, aby mieć szerszy pogląd na niektóre sprawy i poznać opinie i rady fachowców, najlepszych w swojej dziedzinie, jakim jest tranding.

 

 

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl