Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Zawód inwestor giełdowy z książki Aleksandra Eldera - 21.09.2011

Czy można nauczyć się inwestowania lub gry na giełdzie z książki? Być może. Ale czy można nauczyć się z książki zawodu? Np. takiego jak zawód inwestor giełdowy reklamowany przez Aleksandra Eldera w książce Zawód inwestor giełdowy, dostępnej w naszej księgarni inwestora giełdowego akumuluj24? Spróbujmy znaleźć odpowiedź na to pytanie! Od razu uprzedzam, że nie będzie łatwo.

 

Kim jest autor książki Zawód inwestor giełdowy (pełny tytuł tej książki przez wiele lat nie schodzącej z listy bestsellerów giełdowych na całym świecie, to : Zawód inwestor giełdowy. Psychologia rynków, taktyka inwestycyjna, zarządzanie portfelem? Aleksander Elder a w zasadzie… doktor Aleksander Elder jest profesjonalnym graczem giełdowym choć jego wyuczony zawód to… psychiatra! Aleksander Elder prowadził praktykę psychiatryczną, którą porzucił po to, by zająć się profesjonalną spekulacją giełdową. Następnie swoje doświadczenia zaczął przekazywać innym, ucząc bycia inwestorem giełdowy, ucząc zawodu inwestor giełdowy!

 

W swojej książce zawód inwestor giełdowy Aleksander Elder opowiada swoją historię ale też przekazuje czytelnikowi szereg podstawowych zasad, jakich powinien przestrzegać każdy inwestor giełdowy, makler papierów wartościowych czy doradca inwestycyjny. Uczy analizy trendu, pokazuje podstawowe teorie analizy technicznej, zarządzania ryzykiem inwestycyjnym, czy też budowy systemu transakcyjnego. Ponadto jak dobry psychiatra pokazuje adeptom sztuki inwestycji jak należy obserwować swoje emocje, po to by nie stracić głowy. Psychologia inwestowania jest bowiem, zdaniem autora, jednym z najważniejszych narzędzi w zawodzie inwestora giełdowego.

 

Książka opatrzona jest licznymi przykładami i dygresjami z życia Aleksandra Eldera jak również z praktyki inwestycyjnej. Zawód inwestor giełdowy z pewnością jest świetnym przyczynkiem do poradnika jak zdobyć zawód inwestora giełdowego. Czy z książki można wyuczyć się tego zawodu? Oceńcie sami! Książka dostępna jest w naszej księgarni inwestora giełdowego Akumuluj24. Pozycja na pewno należy do podstawowej literatury maklerów, tradereów, dealerów giełdowych, doradców inwestycyjnych oraz drobnych inwestorów giełdowych i spekulantów. Zawód inwestor giełdowy powinien znaleźć się w każdej biblioteczce inwestora! Zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej akumuluj24.pl

 

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl