Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Zawód inwestor giełdowy - 25.06.2012

Posiadanie i umiejętne korzystanie z wiedzy, jeżeli chodzi o obrót pieniędzmi, mechanizmy rynkowe czy doradztwo finansowe, jest bardzo przydatne i opłacalne. Firmy, które zajmują się specjalistycznym doradztwem finansowym czy też inwestycyjnym, są coraz bardziej popularne i poszukiwane przez klientów. Jeżeli interesuje nas właśnie ta tematyka, to godną polecenia jest książka „Zawód inwestor giełdowy”, napisna przez: Alexander Elder, przyjemny poradnik dla wszystkich, którzy chcieliby wgryźć się w tematykę giełdy, finansów i rynku. Warto też, zapoznać się z tytułem „Zawód inwestor giełdowy” jeżeli sami chcemy zajmować się doradztwem inwestycyjnym. Lektura pomoże nam w rozpoczęciu działalności i poznania ogólnych zasad panujących w tej branży, udzieli potrzebnych porad.

 

„Zawód inwestor giełdowy”, to książka również dla maklerów giełdowych. Wielu ludzi w dzisiejszych czasach, chce inwestować i obracać swoim kapitałem, gdyż to jest najkorzystniejsza lokata oszczędności. Zastanawiają się jak najlepiej spożytkować swoje pieniądze, aby nie tylko dołożyć je na później, ale również aby przyniosły zysk. Tak rodzi się potrzeba fachowej porady. „Zawód inwestor giełdowy”, Aleksandra Eldera jest przeznaczony dla osób, które same chcą nabyć wiedze na ten temat, żeby wiedzieć jakie pytania zadać oraz żeby czuć się pewniej i nie zostać oszukanym przez doradcę. Co najważniejsze ten tytuł; „Zawód inwestor giełdowy”, przeznaczony jest raczej dla osób zorientowanych, pracujących w branży finansowej bądź na giełdzie. Książki tej, można szukać w dobrych księgarniach i księgarniach finansowych. Nie ma znaczenia czy chodzi tutaj o sklep czy internetową księgarnię. „Zawód inwestor giełdowy”, jest bardzo dobrą pozycją, wartą przeczytania dla każdej osoby zainteresowanej rynkiem, zmianami jakie zachodzą na nim oraz poradami jak sprawieni i z korzyścią dla siebie, wykorzystywać sytuacje jakie zachodzą w gospodarce. Warto więc, zajrzeć do niej, aby się odnieść do problemów jakie od 2009 roku, targają gospodarką międzynarodową, a zwłaszcza naszego kraju.

 

 

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl