Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Recenzja droga inwestora - 27.12.2012

Dziś mamy dla Was recenzję książki o giełdzie polskich autorów. Książka została wydana przez Wydawnictwo Linia. Droga inwestora Zaleśkieiwcza i Zalewskieogo owo lektura, o każdym kto zetknął się spośród rynkiem finansowym. Chcielibyśmy znajdować się różni tudzież oryginalni, i aczkolwiek gdy zaczynamy sprawiać na rynkach finansowych popełniamy te same błędy co wszyscy. Kiedy zarabiamy kapitał nie zwracamy uwagi na zagrożenia zaś uważamy, że z racji naszym umiejętnościom odnosimy sukcesy.

 

Gdy zaczynamy zaprzepaszczać szukamy winy wzdłuż i wszerz tylko nie w nas samych. Książka o giełdzie Droga Inwestora pokazuje, iż projekt działania gracza, inwestora, azaliż spekulanta jest w gruncie rzeczy taki sam. Chcielibyśmy być postrzegani jak osoby racjonalne, a aczkolwiek nasze działania poddane są ogromnym emocjom natomiast irracjonalnością.

 

O czym jeszcze należałboy wspomnieć? Pozycja Droga inwestora ma formę negocjacje pomiędzy dwoma osobami. Aktywnym spekulantem oraz psychologiem zajmującym się podejmowaniem decyzji przy użyciu inwestorów giełdowych. Jej celem jest pokazanie w kto tryb działają schematy w podejmowaniu decyzji za pomocą uczestników rynku, w jaki procedura się zanim nimi bronić i przyswoić sobie nową perspektywę. Perspektywę inwestora świadomego swych ułomności, irracjonalności natomiast nielogicznych decyzji.

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl