Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Ostatni raz o księgarni maklerskiej - 10.09.2012

Czy mechanizmy giełdowe, ryzykowne zakupy i sprzedaże akcji są twoją pracą? Czy jesteś maklerem, prowadzisz firmę, zajmujesz się doradzaniem inwestycyjnym? Księgarnia maklerska pomoże ci zwiększyć wiedzę i umiejętności. Po to abyś stał się specjalistycznym doradcą, dla osób które chcą inwestować na giełdzie, w papiery wartościowe. Księgarnia maklerska nie ogranicza się tylko do podstawowej tematyki, ale również w posiada w swoim zakresie publikacje fachowców i uznanych uczonych, które są niezbędne jeżeli prowadzi się firmę maklerską i z powodzeniem chce się udzielać porad swoim klientom. Rozpiętość tytułów nie jest duża, gdyż maklerstwo to wąska dziedzina. Natomiast styka się z innymi działami, takimi jak: księgowość, mechanizmy giełdowe, prawo finansowe, bankowość, obrót pieniędzmi, akcje, obligacje, obligacje Skarbu Państwa. Księgarnia maklerska oferuje pozycje z podstawowym zakresem tematycznym i przeznaczonym dla początkujących maklerów oraz tytuły specjalistyczne, o wąskim zakresie danego zagadnienia. Księgarnia maklerska proponuje poradniki, komentarze do zmian w zachodzących w gospodarce, szczególnie w dobie kryzysu. Zbiory artykułów ze wskazaniem danego autora bądź tematu, specjalistyczne książki o ostro zakreślonej tematyce, są skierowane dla starych „wyjadaczy”, którzy od lat inwestują na giełdzie.

 

W zależności od tego, co potrzebujemy i w jakim stopniu nabyliśmy wiedzę z zakresu obrotu pieniądzem, możemy poszukać tytułu, który nas zaciekawi i zainspiruje, a ponad to pomoże w pracy. Księgarnia maklerska istnieje nie tylko w Internecie. Jeżeli wolimy bezpośredni zakup, istnieje szereg sklepów - księgarni. Dodatkowo jeżeli udajemy się po zakup osobiście, możemy porozmawiać czy książka jest zgodna z tym czego szukamy i co chcemy wiedzieć. Tą formę zakupu polecamy dla osób, które dopiero od niedawna interesują się tą tematyką. Natomiast jeżeli wolisz bez stresu zrobić zakupy, nic prostszego. Mniej więcej orientujesz się w pewnych niuansach, to księgarnia maklerska umożliwi dodatkowo możliwość zakupu przez Internet. Co stanowi alternatywę, jeżeli szukamy trudno dostępnej pozycji bądź poszukujemy do pracy zawodowej kilku tytułów, które mogą nie znajdować się w jednej księgarni. Warto jednak zadać sobie trud i poczytać trochę, gdyż dzięki temu będziemy mogli w pełni dostrzegać w co warto zainwestować, a co ominąć szerokim łukiem.

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl