Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Książki o giełdzie - dla początkujących? 07.01.2012

Chciałbyś zacząć przygodę z giełdą? Świetnie trafiłeś, pomożemy Ci wybrać najlepsze książki o giełdzie, które pozwolą przyswoić Ci podstawy wiedzy i umiejętności niezbędnych do poruszania się w nie tak wcale zawiłym świcie inwestycji giełdowych.

 

Wydawać by się mogło, że moment nie jest najlepszy na rozpoczęcie przygody z giełdą. Nic bardziej mylnego! Okres przeciągającej się bessy lub stagnacji jest najlepszym okresem, by w spokoju zająć się przygotowaniem przyszłych zyskownych inwestycji. Ale oczywiście trzeba być do nich dobrze przygotowanym. Szacnowny inwestorze, chcielibyśmy nieco Ci w tym procesie pomóc, podsuwając najlepsze, naszym zdaniem książki o giełdzie jakie możesz znaleść na rynku.

 

Listę książek o giełdzie powinny rozpoczynać pozycje z działu podstawy inwestowania. Zajrzyj do tego działu. Ostatnio pojawiła się bardzo interesująca pozyjca Wydawnictwa Linia: Książka o giełdzie napisana przez Zenona Komara: Sztuka spekulacji po latach. Zajrzyj tuta, by przejrzęć tę ksiązkę. Wbrew tytułowi książki nie traktuje tylko o spekulacji ale i szerzej - o inwestycjach giełdowych. Trzeba Ci bowiem wiedzieć, że spekulacje i inwestycje to nie są tożsame określenia!

 

Jeśli szukasz nieco cienszych książek o giełdzie polecamy lekkostrawną pozycję Adama Zaremby: Giełda. Podstawy inwestowania. Sprawdź co zawiera ta książka. Jest napisana bardzo prostym językiem, świetnie się ją czyta.

 

Liznąłeś już co nieco i potrzebujesz czegoś bardziej ekscytującego? Znów polecimy książkę o giełdzie niezawodnego Wydawnictwa Linia autorstwa tandemu: Tadeusz Zaleśkiewicz, Grzegorz Zalewski, pt. Droga inwestora. Chciwość i strach na rynkach finansowych. Zobacz sam, czy warto! Naszym zdaniem Droga inwestora. Chciwość i strach Zaleśkiewicza i Zalewskiego to absolutny hit wydawniczy przełomu 2011/2012. Na pewno wskazują na to nasze wskaźniki sprzedaży :-)

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl