Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Droga Inwestora, napisana przez duet: Tomasz Zaleśkiewicz, Grzegorz Zalewski - 11.08.2012

Wiedza zawsze była kartą przetargową, gdziekolwiek się nie obrócimy i gdzie nie pójdziemy, musimy wykazać się wiedzą. Jeżeli szukamy zajęcia, zawodu lub musimy się podszkolić do pracy, to godną polecenia pozycją jest „Droga Inwestora” duetu: Tomasz Zaleśkiewicz, Grzegorz Zalewski. Pracując, jako makler lub doradca inwestycyjny, musi ciągle być na bieżąco i śledzić, to co się zmienia. Troszkę tak jak z prawem, które również bardzo szybko ulega zmianie. Warto, więc nabyć tytuł „Droga Inwestora”, autorstwa: Tomasz Zaleśkiewicz, Grzegorz Zalewski, żeby odświeżyć wiedzę z tego zakresu. W pracy, a szczególnie w tej branży pomyłka, może nas drogo kosztować, możemy stracić zaufanie klienta. „Droga Inwestora” to również książka dla osób, które grają na giełdzie, orientują się w mechanizmach, a chciałyby czegoś się dowiedzieć, spojrzeć na problem z innej perspektywy.

Dzięki lekturze mogą również odkryć nowy sposób inwestowania bądź w całkiem odmienne rzeczy. „Droga Inwestora” napisana przez: Tomasza Zaleśkiewicza i Grzegorza Zalewskiego nie jest polecana dla laików, którzy dopiero zaczynają interesować się inwestycjami. Jest to książka specjalistyczna, dla fachowców i osób, które znają się na rzeczy lub długo istnieją na giełdzie, zajmują się pomnażaniem kapitału. „Droga Inwestora” wskazuje jak można wykorzystać wolny kapitał, jaki się posiada, jak go ulokować, aby nie stracić i na jaki zysk możemy liczyć. Jeżeli mamy duże oszczędności, środki te, mogą na nas zarabiać.

Trudniej jest kiedy nie mamy dużo środków, a chcemy inwestować. Droga Inwestora” Tomasz Zaleśkiewicz, Grzegorz Zalewski pokazuje też, jak firmy inwestycyjne właśnie wychodzą naprzeciw takim potrzebom, jak rynek pieniądza i papierów wartościowych się zmienia i jak to można wykorzystać. Jakie są prognozy, w co będzie warto inwestować, a w co się już nie opłaca i co jest obarczone dużym ryzykiem. Dlatego lektura tej książki polecana jest po to, aby zorientować się w sytuacji, rozeznać się w prognozach. Więc jeżeli chcemy uzupełnić swoją wiedzę, uporządkować, nabyć świeżego spojrzenia to warto poświęcić trochę wolnego czasu i poczytać tą książkę. Sami zobaczymy, że lektura oraz część poświęconego czasu, zaprocentuje nam w przyszłości.

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl