Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Analiza techniczna rynków finansowych - raz jeszcze - 7.01.2013

 

Dla każdego początkującego tradera bądź gracza giełdowego, Murphy powinien być bazą i elementarzem, choć w kilku aspektach można z nim podyskutować. Tutaj, każdy znajdzie coś dla siebie, niektórym przypadną do gustu teoria Elliotta innym spodobają się cykle, a ktoś jeszcze stwierdzi, że nie wierzy w prognozowanie rynku i zajmie się konstruowaniem systemów mechanicznych. To od nas samych zależy jak tą wiedze spożytkujemy. Analiza techniczna Murphy, łączy wiedzę teoretyczną i praktyczną jednocześnie. Po każdy dziale, zamieszczone są praktyczne ćwiczenia, które sprawdzą naszą wiedzę i to jak zrozumieliśmy pojęcia, opisane w tym rozdziale. Może to czasami odstraszać początkujących, lecz jest to, pierwszy i niezbędny krok w świat giełdy. Zatem, jeżeli zależy nam aby poznać tajniki i mechanizmy działań na giełdzie, to koniecznie musimy zajrzeć do tej książki, a najlepiej mieć ją zawsze w domu, aby móc zerkać od czasu do czasu.

Jeżeli poszukujemy specjalistycznej książki z dziedziny ekonomii i analizy finansowej, to najlepsze są księgarnie o wyznaczonym zakresie tematycznym. Na listach bestselerów, znajduje się Analiza techniczna rynków finansowych Johna Murphy'ego. Na przykład, jeżeli w twoim kręgu zainteresowań są sposoby działania na giełdzie, inwestycje czy analiza finansowa, rynek terminowy to warto zajrzeć do Analiza techniczna Murphy, która jest vademecum wiedzy, potrzebnej do umiejętnej gry na giełdzie. Najlepiej jest zakupić Analiza techniczna Murphy.  Naturalnie, w większych, sieciowych księgarniach, istnieją osobne działy dotyczące tematyki rynku i obrotu kapitałem, gdzie można samemu poszperać i odszukać wybraną pozycje. Jeżeli natomiast nie chce nam się szukać i stać w księgarni to szybszą i prostszą formą będzie wpisanie Analiza techniczna rynków finansowych Murphy'ego, w przeglądarkę i poszukanie jej w istniejącym wykazie. Pod tym tytułem ukażą się wszystkie wznowienia i przekłady Analiza techniczna Murphy, gdyż jest ona od kliku lat wydawana w Polsce i od kilkunastu w Stanach Zjednoczonych. Tutaj możemy również wypatrzeć jakąś cenową okazję bądź tytuł ten, w oryginale. Analiza techniczna Murphy, opisuje takie pojęcia jak: teorię Dowa, definicję trendu i sposoby jego określania, formacje o analizie finansowej, wskaźniki, rodzaje wykresów, teorię Elliotta, rynki terminowe, kontrakty forward i futures, wykorzystywanie kontraktów futures w transakcjach zabezpieczających, transakcje swapowe, strategie opcyjne, sposoby wyceny opcji w tym, model dwumianowy i model Blacka-Scholesa oraz techniki ubezpieczania portfela, opcje (hedging). To pomoże wszystkim, którzy zajmują się grą na giełdzie, bądź dopiero teraz chcą rozpocząć zakup akcji i nie wiedzą jaką technikę zastosować.

Więc jeżeli szukasz pomocy naukowej, praktycznych porad czy analizy sytuacji bieżącej to warto wpisać Analiza techniczna Murphy, i odnaleźć tytuł, który pomoże zapoznać się z tym tematem. Przede wszystkim, chodzi tutaj o osoby, które grają lub chcą grać na giełdzie, którzy z obrotem pieniądza spotykają codziennie i codziennie podejmują ryzyko.


 

 

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl