Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Mała książeczka o inwestowaniu w wartość

Christopher H. Browne

39.90
37.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Mała książeczka o inwestowaniu w wartość
Autor:
Christopher H. Browne
Wydawnictwo:
MT Biznes
Wydanie:
2007
Oprawa:
twarda z obwolutą
Stron:
192
ISBN:
978-83-61040-03-3

Zwycięska szkoła inwestowania! Wyobraź sobie, że 225 milionów ludzi stawia na rzut monetą. Wygrani pozostają w grze, a pozostali się wycofują. Po zaledwie 20 dniach gry wyłania się 215 zwycięzców-milionerów. Jeśli w tej grze zastąpić ludzi orangutanami, wyniki będą takie same: 215 futrzastych zwycięzców. A co, jeśli okaże się, że wszystkie najlepiej zarabiające orangutany pochodzą z tego samego zoo? Na giełdzie takim zwycięskim „zoo” jest szkoła inwestowania w wartość. Wywodzą się z niej największe legendy rynku kapitałowego, w tym Warren Buffett, Benjamin Graham i Christopher Browne, autor tej książki. Pomyśl o tym i przekonaj się, jak inwestowanie w wartość poprawi wyniki twojego portfela.

Mała książeczka o inwestowaniu w wartość to książka która otwiera oczy. Jej autor, zarządzający najstarszą firmą powierniczą na Wall Street, uczy:

  • prześwietlać finanse spółek giełdowych,
  • odkrywać tanie akcje o wielkim potencjale wzrostowym,
  • nie ulegać zgubnym pokusom, kiedy gra na giełdzie staje się sportem narodowym,
  • mądrze inwestować na rynkach zagranicznych,
  • oceniać kompetencje doradców inwestycyjnych, którym chcesz powierzyć kapitał.


Piękno inwestowania w wartość polega na jego prostocie. Trzeba tylko umiejętnie rozpoznawać okazje cenowe, trzymać się z daleka od giełdowych baniek mydlanych i nie ulegać zgubnym emocjom. Christopher Browne, inwestor wielkiego formatu, nauczy cię tego.


O autorze:

Christopher H. Browne jest prezesem towarzystwa funduszy inwestycyjnych Tweedy, Browne Funds. Zarządza środkami powierzonymi mu przez najbardziej szanowane instytucje w USA. Jest znanym praktykiem i jednocześnie badaczem rynku kapitałowego. Wielu analityków i doradców inwestycyjnych nazywa go legendą świata inwestycji, między innymi dlatego, że firma Tweedy, Browne jest dziś najstarszą firmą powierniczą na Wall Street.


To najlepsze, co możesz przeczytać o inwestowaniu.


— Roger Lowenstein, autor trzech bestsellerów o rynku kapitałowym


Autor tej książki jest legendą świata inwestycji. Uczył się od najlepszych: od Warrena Buffetta i Benjamina Grahama.

— Byron R. Wien, zarządzający funduszami w Pequot Capital Management
Zapraszamy do zakupu w naszej księgarni giełdowej. Bardzo interesująca pozycja.

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl