Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Bezpieczne strategie inwestycyjne. Jak osiągnąć wolność finansową

Van K. Tharp, D. R. Barton Jr, Steve Sjuggerud

71.00
49.40
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Bezpieczne strategie inwestycyjne. Jak osiągnąć wolność finansową
Autor:
Van K. Tharp, D. R. Barton Jr, Steve Sjuggerud
Wydawnictwo:
Wolters Kluwer
Wydanie:
2006
Oprawa:
twarda z obwolutą
Stron:
328
ISBN:
83-7484-002-1

W książce której autorami są Van K. Tharp, D. R. Barton Jr i Steve Sjuggerud pt. "Bezpieczne strategie inwestycyjne. Jak osiągnąć wolność finansową" przedstawiono innowacyjne, a jednocześnie dostępne dla każdego strategie inwestycyjne, które można wykorzystać do zgromadzenia i ochrony aktywów, niezależnie od sytuacji panującej na rynku. Pokazano, jak z tych aktywów uczynić źródła regularnych, pasywnych dochodów, które pokryją wydatki i pozwolą osiągnąć wolność finansową w ciągu 5-7 lat.

Autorzy - doradcy finansowi o światowej renomie, którzy sami wykorzystali omówione techniki i osiągnęli wolność finansową opisali:

*najszybszy i najłatwiejszy sposób na pozbycie się długów,
*źródła pasywnych dochodów,
*strategię maksymalnej stopy zwrotu,
*strategie pozwalające zrestrukturyzować aktywa i uczynić je bardziej dochodowymi,
*strategie gry na rynku akcji zapewniające zysk, niezależnie od warunków panujących na giełdzie, nawet przy silnych trendach spadkowych,
*trzy sprawdzone strategie inwestowania na rynku nieruchomości,
*słynne metody kontrolowania ryzyka autorstwa Van Tharpa.


Większość ludzi dzieli od wolności finansowej tylko niewielka kwota. Wolność finansowa nie polega bowiem na posiadaniu milionów - wystarczy mieć dochody z inwestycji przewyższające wydatki. Autorzy publikacji "Bezpieczne strategie inwestycyjne. Jak osiągnąć wolność finansową" pokazują, jak można osiągnąć wolność finansową, wyliczając dzielący od niej dystans, wykonując odpowiednie ruchy inwestycyjne i akceptując wyłącznie sukces.
Książka dla każdego inwestora giełdowego i nie tylko.

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl