Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Zawód inwestor giełdowy - Psychologia rynków

Elder Alexander

65.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Zawód inwestor giełdowy - Psychologia rynków
Autor:
Elder Alexander
Wydawnictwo:
Wolters Kluwer
Wydanie:
2012
Oprawa:
twarda
Stron:
320
ISBN:
9788326407772

Książka Zawód inwestor giełdowy, napisana przez Aleksandra Eldera, światowej sławy inwestora, której zadaniem jest służyć pomocą graczom giełdowym, ekonomistom, analitykom rynku i studentom. Aleksander Elder w Zawód inwestor giełdowy dzieli się z czytelnikiem własnymi doświadczeniami i wiedzą, usystematyzowaną i sprawdzoną w praktyce. Wskazuje, jak osiągnąć sukces na giełdzie, łącząc znajomość systemów gry i zarządzania pieniędzmi z umiejętnością rozpoznawania psychologicznych aspektów rynkowej rywalizacji. Pozycja Zawód inwestor giełdowy Aleskandra Eldera zawiera następujące bloki tematyczne:

 

  • Psychologia rynku - kontrolowanie emocji i sposoby unikania najczęściej popełnianych błędów.
  • Wyciąganie korzyści z umiejętności obserwacji zachowania tłumu - klasyczna analiza techniczna i nowoczesne metody komputerowe: wskaźniki śledzenia trendu, oscylatory, wolumen, liczba otwartych kontraktów, wskaźniki nastroju.
  • Najlepsze metody stosowane przez analityków rynków kapitałowych - obrót kontraktami terminowymi i opcjami na indeks akcji
  • Oryginalne wskaźniki autorstwa A. Eldera
  • Wybór transakcji z największą szansą na sukces - systemy inwestycyjne pozwalające selekcjonować transakcje i ustalać punkty wejścia i wyjścia z rynku.
  • Zasady zarządzania ryzykiem - emocje i rachunek prawdopodobieństwa.

 

Książka Eldera kierowana jest do szerokiego kręgu odbiorców. ODBIORCY Zawód inwestor giełdowy: Bogate źródło wiedzy dla inwestorów i graczy giełdowych, zarówno początkujących, jak i dysponujących pewnym doświadczeniem analityków rynku i studentów.


W naszej ofercie również wszystkie pozostałe książki o giełdzie i inwestowaniu wszysktich wydawnictw. Księgarnia maklerska akumuluj24.pl posiada pełną ofertę książek o giełdzie. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny i błyskawiczną wysyłkę wszystkich książek wydawnictwa Wolters Kluwer! Zapraszamy do zakupów w naszej księgarni.

 

 

Polecamy także książki:

Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi t Jack D. Schwager
56.90
Sztuka spekulacji po latach tom 1-2 Zenon Komar
114.90
TRADER VIC. METODY MISTRZA WALL STREET Victor Sperandeo
53.90
Cykle giełdowe Jake Bernstein
57.90
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl