Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Trader doskonały. Jak zarabiać na dobrych i złych rynkach.

Van K. Tharp

69.00
41.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka do 5 dni
masz pytania?
Tytuł:
Trader doskonały. Jak zarabiać na dobrych i złych rynkach.
Autor:
Van K. Tharp
Wydawnictwo:
Linia
Wydanie:
2012
Oprawa:
miękka
Stron:
286
ISBN:
978-83-63000-56-1

 

Trader Doskonały - Van K. Tharpa, autora książki Giełda Wolność i pieniądze

 

Nowa książka autora klasycznej już pozycji Giełda, wolność i pieniądze. Van Tharp w Traderze Doskonałym przedstawia całościowy przepis na to, jak stać się skutecznym, zawodowym traderem. Jego system, stanowiący połączenie psychologii inwestowania i solidnych metod spekulacyjnych, ma umożliwić osiąganie optymalnych wyników inwestycyjnych zarówno w czasie wzrostów, jak i spadków.

 

Opierając się na wieloletnich doświadczeniach, Tharp opracował plan pozwalający skutecznie poruszać się po rynku. Jego podstawą jest psychologia – ale nie tylko psychologia spekulacji. Trader Doskonały to bodajże pierwsza książka, która każe graczowi giełdowemu spojrzeć na grę na giełdzie w kontekście całego swojego życia – i własnej osobowości. Dopiero później przychodzi pora na staranne przygotowywanie biznesplanu – bo spekulacja nie jest ani hazardem, ani sportem, lecz właśnie biznesem – na wybór systemu i na opracowanie strategii zarządzania wielkością pozycji. Właśnie dlatego została napisana książka Trader Doskonały Tharpa.

 

Niemal na każdej stronie tej książki o giełdzie i inwestowaniu: Trader Doskonały Tharp stawia zasadnicze pytania, na które trzeba sobie odpowiedzieć, jeśli chce się zostać traderem i odnieść sukces.

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl