Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Inwestowanie w nieruchomości na rynkach międzynarodowych

Marta Anastazja Wiśniewska

39.90
36.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka do 5 dni
masz pytania?
Tytuł:
Inwestowanie w nieruchomości na rynkach międzynarodowych
Autor:
Marta Anastazja Wiśniewska
Wydawnictwo:
PWN
Wydanie:
2011
Oprawa:
miękka
Stron:
220
ISBN:
978-83-01-16667-0

Inwestycje. INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI. NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH. Marta Anastazja Wiśniewska

Kategorie:

  • * Handel. Usługi
  • * Inwestycje
  • * Nieruchomości. Mieszkania
  • * Podręczniki akademickie. Skrypty

 

W książce Inwestowanie w nieruchomości na rynkach międzynarodowych omówiono zagadnienie efektywności inwestowania na międzynarodowych rynkach nieruchomości. Na podstawie danych zebranych z 15 lat i z 33 rynków krajowych i strefy euro autorka podjęła próbę odpowiedzi na pytanie, czy i w jakiej mierze inwestowanie w nieruchomości może być sposobem na dywersyfikacje portfela inwestycyjnego. Dokonała oceny efektywności inwestycji na rynku nieruchomości, porównując je z inwestycjami na rynku akcji i uwzględniając wpływ waluty na efektywność inwestycji z punktu widzenia inwestorów: lokalnego, amerykańskiego i ze strefy euro.


Ponadto autorka Inwestowanie w nieruchomości na rynkach międzynarodowych omówiła kwestię cyklu koniunkturalnego w funkcjonowaniu rynków nieruchomości i kapitałowego. Na podstawie zebranego materiału podjęła również próbę zidentyfikowania podstawowych przyczyn kryzysu pierwszej dekady XXI wieku, który został zainicjowany właśnie na amerykańskim rynku nieruchomości przez ekspansję kredytów hipotecznych subprime.

Książka Inwestowanie w nieruchomości na rynkach międzynarodowych pokazuje przed wszystkim mechanizmy i rezultaty funkcjonowania rynku nieruchomości, lecz ważna jest również aplikacyjna rola wyników badań autorki. Mogą one być wykorzystane przez inwestorów operujących na rynkach kapitałowych oraz przez ich doradców w decyzjach kształtujących strukturę inwestycji.

Publikacja Inwestowanie w nieruchomości na rynkach międzynarodowych jest przeznaczona dla inwestorów na rynkach finansowych i doradców inwestycyjnych, specjalistów zajmujących się nieruchomościami, studentów na kierunkach ekonomia, finanse i rachunkowość, słuchaczy studiów podyplomowych dotyczących nieruchomości i inwestycji oraz dla osób zainteresowanych tą tematyką.


Zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej każdego inwestora giełdowego i nie tylko!

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl