Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Sztuka spekulacji po latach tom 1-2

Zenon Komar

  • Sztuka spekulacji po latach tom 1-2 - Zenon Komar. Książka o giełdzie i inwestowaniu.
114.90
Towar chwilowo niedostępny
masz pytania?
Tytuł:
Sztuka spekulacji po latach tom 1-2
Autor:
Zenon Komar
Wydawnictwo:
Linia
Wydanie:
2011
Oprawa:
twarda
Stron:
836
ISBN:
9788363000080

Promocja

 

Sztuka spekulacji po latach (tom I i II) autorstwa Zenona Komara to książki dla każdego początkującego jak i zaawansowego inwestora giełdowego.

 

Nikt, kto uczestniczył w pierwszych latach rozwoju Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie nie zapomniał z pewnością opublikowanej w 1993 roku książeczki "Sztuka spekulacji". Autor książki: Sztuka Spekulacji po latach, Zenon Komar, polski gracz giełdowy mieszkający wówczas od ponad 20 lat w Stanach Zjednoczonych, przekazał w niej polskim inwestorom podstawy wiedzy o spekulacji.

 

Dziesiątki tysięcy krajowych inwestorów czerpały ze Sztuki spekulacji wiedzę o wskaźnikach giełdowych, analizie technicznej oraz egzotycznych wówczas kontraktach terminowych i opcjach.

 

Teraz Zenon Komar powraca - po latach z nową Sztuką spekulacji. Powraca z przygotowaną z myślą o polskim cztelniku monumentalną pracą pt. Sztuka spekulacji po latach w dwu tomowym wydaniu obejmująca wszystkie aspekty spekulacji na coraz bardziej złożonych - i coraz dostępniejszych - polskich i międzynarodowych rynkach akcji, kontraktów terminowych, funduszy ETF oraz opcji jest prawdziwą Biblią inwestora.

 

Fragment wstępu do Sztuki spekulacji Komara:

 

Kiedy wiele lat temu rozpocząłem pisanie Sztuki spekulacji, nie przyszło mi do głowy, że dwadzieścia lat później książka ta doczeka się nowego rozszerzonego wydania. Początkowo pisałem ją do szuflady, dla siebie.
W 1992 r. Centrum Prywatyzacji w Warszawie poprosiło mnie o przygotowanie materiału i poprowadzenie kursu analizy technicznej dla pierwszych w Polsce kandydatów na doradców inwestycyjnych. Rosnące zainteresowanie budzącym się rynkiem kapitałowym stało się bezpośrednim impulsem do poprawienia, uzupełnienia i wydania leżącej od lat w szufladzie Sztuki spekulacji. Łut szczęścia sprawił, że wydanie jej wiosną 1993 r. zbiegło się z wielką hossą. Dzięki hossie na warszawskiej giełdzie i wielkiemu popytowi na książki o tematyce rynkowej w tamtym czasie Sztuka spekulacji stała się bestsellerem i rozeszła się w nakładzie 50 tysięcy egzemplarzy w ciągu niespełna roku.
Niedawno sięgnąłem po nią znowu, by przekonać się, czy Sztuka Spekulacji ciągle jest aktualna. Doszedłem do wniosku, że książka porusza wiele tematów zbyt pobieżnie, a inne pomija w ogóle. Na przestrzeni lat czas dopisał wiele wątków, a ja zdobyłem nowe doświadczenia, którymi chętnie się z Państwem podzielę. Po dwudziestu latach oddaję do Państwa rąk nową Sztukę spekulacji nie tylko z ogromną satysfakcją, ale również z przekonaniem, że ma ona charakter ponadczasowy.
 

Polecamy także książki:

Giełda. Podstawy inwestowania. Wydanie Adam Zaremba
32.90
Droga żółwia Curtis M. Faith
44.90
Giełda, wolność i pieniądze. Poradni Van K. Tharp
74.90
 
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl