Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Strategie inwestycyjne na każdą pogodę

Bob Froehlich

105.00
65.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka do 5 dni
masz pytania?
Tytuł:
Strategie inwestycyjne na każdą pogodę
Autor:
Bob Froehlich
Wydawnictwo:
Wolters Kluwer
Wydanie:
2013
Oprawa:
miękka
Stron:
380
ISBN:
9788326431531

Chcesz dobrze zarobić na giełdzie?

Chcesz zostać optymistą inwestycyjnym?

Chcesz poznać sprawdzające się prognozy?


Wystarczy, że sięgniesz po książkę Strategie inwestycyjne na każdą pogodę. Jej autorem jest jeden z najbardziej szanowanych strategów inwestycyjnych naszych czasów - Bob Froehlich, który dostrzega atrakcyjne możliwości inwestycyjne tam, gdzie inni nie potrafią ich zauważyć.

Niniejsza książka jest nie tylko zbiorem trafnych prognoz dr. Froehlicha, lecz także swoistym przewodnikiem po rynkach. Autor analizuje wydarzenia światowe, działalność Rezerwy Federalnej i mechanizmy rządzące gospodarką.

Inwestuj lepiej niż inni!

Strategie inwestycyjne na każdą pogodę pozwolą czytelnikowi odpowiednio wcześnie dostrzec najważniejsze trendy i tym samym osiągnąć maksymalny zysk. Bob Froehlich dowodzi, że zawsze w jakiejś branży czy w innej części świata jest hossa. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie i jak ją znaleźć.

Oto rady najbardziej optymistycznego inwestora na Wall Street!

Dr Bob (Robert J.) Froehlich jest wiceprezesem grupy inwestycyjnej DWS Investments. Regularnie pojawia się w audycjach biznesowych telewizji CNBC, CNN, Fox News i Bloomberg TV. Jest autorem książek finansowych, które stały się bestsellerami.

Od dawna twierdziłem, że optymizm wygrywa na rynku. Dr Froehlich jest wiecznym optymistą Wall Street. Lepiej niż inni rozumie, że zawsze można zarobić, i lepiej niż inni potrafi nam pokazać, jak to zrobić.
Warto poszerzyć wiedzę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych.

 

Polecamy także książki:

Analiza techniczna rynków finansowych John J. Murphy
118.90
Podstawy inwestowania na giełdach towar Marek Drewiński
29.90
Sztuka inwestowania Paweł Perz
39.90
 
 
 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl