Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Skuteczny inwestor

O'Neil William J.

44.90
35.40
Towar chwilowo niedostępny
masz pytania?
Tytuł:
Skuteczny inwestor
Autor:
O'Neil William J.
Wydawnictwo:
EMKA
Wydanie:
2007
Oprawa:
twarda
Stron:
208
ISBN:
978-83-606-5220-6

Skuteczny inwestor - O'Neil William J. Nieocenione strategie, które pozwalają zachować pieniądze zarobione na giełdzie papierów wartościowych dziś i w przyszłości.

Po okresie wyjątkowo trudnego rynku giełdowego, który rozpoczął się w marcu 2000 roku, kiedy przeważająca część inwestorów straciła więcej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać postanowiłem przygotować tę książkę, aby wesprzeć kardynalną wiedzą miliony inwestorów w oczekiwaniu na poprawę koniunktury na giełdzie. Zarysowałem wszystkie istotne tematy, ważne metody i techniki, a także kluczowe kwestie, które inwestorzy muszą poznać, jeżeli chcą być wysoce skutecznymi uczestnikami rynku giełdowego. Następnie wybrałem przykładowe wykresy i na każdym zaznaczyłem ważne elementy, które wszyscy inwestorzy muszą zrozumieć, jeśli chcą się nauczyć je czytać. Mogą one pomóc w doskonaleniu umiejętności wyboru najlepszych spółek oraz określenia czasu podjęcia zarówno decyzji kupna, jak i sprzedaży na giełdach, a także rozumienia rynku jako całości.

W Skutecznym inwestorze O'Neil dzieli się swoją wiedzą, którą zgromadził studiując giełdę i inwestując na niej całe lata.

Rzecz sprowadza się do tego, aby:
. Kupować tylko najlepsze akcje, tylko w najlepszym czasie
. Rozpoznawać formacje na wykresach, które wskazują ruchy akcji zarówno w górę, jak i w dół
. Określić moment, kiedy akcje sprzedać

Bill O'Neil szczerze przyznaje, że nie ma poufnych informacji pozwalających przewidzieć co się stanie podczas jutrzejszej sesji giełdowej. Za to doskonale wie, jak zarabiać, gdy giełda zwyżkuje, i jak uchronić zarobione pieniądze, gdy rynek zaczyna zniżkować.

Przez ostatnie trzy miesiące codziennie wybierałam spółki wskazane przez Pana i umieszczałam w moim portfelu. Odkryłam, że dobrze sobie radzą, dzięki stosowaniu fundamentalnych zasad, których Pan uczy. Stosuję również te dotyczące sprzedaży. Gdybym znała je kilka lat temu, nie straciłabym prawie wszystkich pieniędzy, które zarobiłam
Dziękuję, dziękuję!

Annette O'Connor

William O'Neil to znakomity nauczyciel, który przoduje w propagowaniu nauki o rynku papierów wartościowych w nowoczesnej erze. Jego wkład w wiedzę szerokiej publiczności na temat giełdy jest ogromny.

Gregg Rainone

Kilka słów uznania: jestem początkującym inwestorem, który jeszcze przed trzema tygodniami nie wiedział nic o giełdzie i nigdy nie zainwestował ani centa. Dzięki książce Billa O'Neila zdobyłem o wiele szerszą wiedzę niż większość inwestorów, których znam. Dziękuję. To naprawdę dzieło geniusza. Proszę kontynuować tę wspaniałą rzecz!

Kim Parkhurst

Jeżeli chcesz dotrzeć do świata inwestycji Skuteczny inwestor jest takim pojazdem, który da ci poczucie bezpieczeństwa i bezpiecznie zawiezie cię do celu. Mnie już dowiózł.

Adrian McEady

Otworzył pan przede mną bramę do nowego świata, za co jestem bardzo wdzięczny. Zamierzam zarobić 10 milionów dolarów w ciągu najbliższych 15 lat. Mam na to sposoby, ale zawsze Pan mi będzie towarzyszył. Jeszcze raz, wielkie dzięki.

Alan Terence Kahn

O autorze:

William J. O'Neil jest założycielem i prezesem Investor's Business Daily, jednego z najwyżej cenionych na świecie pism finansowych. Jest także autorem wielu znakomitych książek o inwestowaniu. Stworzone przez Wiliama J. O'Neila inwestycyjne narzędzie analityczne CAN SLIM składa się z siedmiu kroków, które wiodą do wybrania zwycięskich spółek. Według niezależnych badań, przeprowadzonych przez Amerykańskie Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, wśród ponad 50 najbardziej znanych strategii inwestycyjnych system CAN SLIM okazał się najbardziej konsekwentnym narzędziem inwestycyjnym, którego złożona stopa zwrotu z inwestycji wyniosła 350,3% od 1998 do 2003 roku.
W naszej księgarni giełdowej inwestorzy znajdą dużo więcej książek tego wydawnictwa. Zapraszamy do zakupów!

 

Polecamy także książki:

Ekonomia dla inwestorów giełdowych Tim Lee
66.90
Cena i czas. Zarys metod analizy technic Ed Gately
49.90
Analiza zdarzeń na rynkach akcji Henryk Gurgul
59.00
Inwestycje giełdowe. Jak grać i wygryw Adam Jagielnicki
38.90
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl