Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Nowe koncepcje analizy technicznej

Rick Bensignor

125.00
79.90
Towar chwilowo niedostępny
masz pytania?
Tytuł:
Nowe koncepcje analizy technicznej
Autor:
Rick Bensignor
Wydawnictwo:
WIG PRESS
Wydanie:
2000
Oprawa:
miękka
Stron:
242
ISBN:
83-87014-94-X

Nowe koncepcje analizy technicznej - Rick Bensignor. Ten zbiór artykułów napisanych przez wybitnych teoretyków i praktyków giełdowych nie jest zwykłym przeglądem mniej lub bardziej znanych koncepcji stosowanych w analizie technicznej. Każda z nich zaprezentowana została w kontekście praktycznym, tak jak jest wykorzystywana na co dzień przez autorów tekstów. Są to często ujęcia nowatorskie, pozwalające stosować znane metody w sposób oryginalny i skuteczny.


Czytelnicy Nowych koncepcji analizy technicznej będą mieli okazję poznać między innymi nowe oscylatory stosowane przez DeMarka, które zdaniem redaktora tomu zdecydowanie przewyższają wszystkie narzędzia tego typu wykorzystywane do tej pory, połączenie świec japońskich ze średnimi pozwalające na ograniczenie ryzyka, praktyczne i skuteczne wykorzystywanie teorii fal Elliotta, mało znaną metodę zwaną profilem rynku, czy praktyczne zastosowanie wskaźników nastroju inwestorów.

Pośród mistrzów odsłaniających sekrety swojego warsztatu znalazły się tak znane postaci jak John Murphy, Steve Nison, Tom DeMark czy Larry Williams. Książka Ricka Bensignora, opatrzona licznymi diagramami i konkretnymi przykładami z praktyki transakcyjnej, okaże się pożyteczną lekturą zarówno dla początkujących, którzy po raz pierwszy zetkną się z omawianymi metodami, jak i dla zaawansowanych, którzy znane sobie koncepcje będą mogli zobaczyć w działaniu.
Tę książkę powinien przeczytć każdy inwestor giełdowy.

 

Polecamy także książki:

Analiza techniczna rynków finansowych John J. Murphy
118.90
Analiza techniczna rynków terminowych Jack D. Schwager
114.90
Podstawy analizy technicznej Martin J. Pring
129.90
 
 
 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl