Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Sekrety mistrzów inwestycji

Charles E. Babin, William J.Donovan

60.00
49.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka do 5 dni
masz pytania?
Tytuł:
Sekrety mistrzów inwestycji
Autor:
Charles E. Babin, William J.Donovan
Wydawnictwo:
K.E.Liber
Wydanie:
2001
Oprawa:
miękka
Stron:
284
ISBN:
83-88170-25-2

Jeżeli zastosujesz strategie opisane w "Sekrety mistrzów inwestycji" książce Charlesa E. Babina i Williama J.Donovana i pozwolisz im funkcjonować w dłuższym okresie, to przyniosą Ci one zasłużoną nagrodę w postaci portfela inwestycyjnego, który ma możliwość osiągnięcia wyników lepszych od niejednego najlepiej zarządzanego otwartego funduszu inwestycyjnego i głównych indeksów rynkowych.

Logika, na której opiera się ta strategia jest prosta: w miarę upływu czasu dobrze dobrane akcje generują wyższy poziom zysków. John Burr Williams opisał to zjawisko w swojej pracy w 1938 roku na Uniwersytecie Harvarda. Benjamin Graham i David L. Dodd rozszerzyli tą teorię w 1951 roku. A teraz Twoja kolej.

„...zasady bezpiecznych inwestycji nie zmieniły się pod względem merytorycznym od ponad pół wieku."


Beniamin Graham i David L Dodd

W książce "Sekrety mistrzów inwestycji" najlepsi specjaliści w dziedzinie inwestycji i zarządzania finansami, Charles E. Babin i William J. Donovan, oparli się na wiedzy i doświadczeniach największych w historii ekspertów w tej materii, przetestowali ich teorie przy użyciu ostatnich osiągnięć technicznych, które pozostawały poza zasięgiem minionego pokolenia. Rezultatem tego jest strategia inwestycyjna, która zapewnia duże możliwości wzrostu przy znacznie niższym poziomie ryzyka, poparta stu latami doświadczenia.

„Oparta na poczuciu zdrowego rozsądku, przystępnie opracowana, zawierająca oryginalne analizy i wskazówki - książka "Sekrety mistrzów inwestycji" będzie stanowić elementarz wiedzy dla niewtajemniczonych, poszerzy perspektywę postrzegania amatorów, a profesjonalistom wskaże nowy punkt widzenia".


Rick A. Cooper, Ph.D.
Dyrektor Analytical Research Harris lnvestment Management

„Często w dziedzinie inwestycji pojawiają się i znikają nowe trendy, książka ta natomiast zawiera wiele ponadczasowych wskazówek, które pomogą inwestorom uniknąć wpływu tych czasowych tendencji i odnieść długotrwały sukces".

James W. MacAllen
Prezes David L Babson & Co.
Zapraszamy do zakupu w naszej księgarni inwestora. Szybka wysyłka, konkurencyjne ceny!.

 

Polecamy także książki:

Gemba Kaizen. Zdroworozsądkowe, niskoko Masaaki Imai
63.90
Inteligentny inwestor Benjamin Graham
49.90
   
 
 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl