Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Jak działa giełda (wydanie 2)

Michael Becket, Marcin Sieczyk

35.00
33.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Jak działa giełda (wydanie 2)
Autor:
Michael Becket, Marcin Sieczyk
Wydawnictwo:
K.E.Liber
Wydanie:
2012
Oprawa:
miękka
Stron:
242
ISBN:
9788360215968

"Prawie każdy ma swój udział w rynku papierów wartościowych, bezpośredni lub pośredni, jednak niewiedza na temat jego funkcjonowania jest powszechna. Książka ta przeznaczona jest nie tylko dla inwestorów, ale dla każdego, kto chciałby zrozumieć system finansowy i odnaleźć się w nim."
Neil Collins, The Daily Telegrph, publicysta działu finansowego

"Książka ta pozwala zburzyć mistykę instytucji finansowych, dostarczając amatorom podstawowych informacji - porusza wszystkie istotne kwestie, dystansując się wobec pretensjonalnego żargonu wykorzystywanego przez tak zwanych ekspertów."
Industry

W dobie fluktuacji cen oraz ciągłych zmian w technikach obrotu inwestor indywidualny musi wiedzieć wystarczająco dużo na temat rynku akcji, aby móc zadawać odpowiednie pytania, dokonywać właściwych wyborów i nie poddawać się wpływom drapieżnych sprzedawców. Niniejszy poradnik dostarcza podstaw, które pozwalają zrozumieć finansowy żargon i odnaleźć się na giełdzie.

Przewodnik ''Jak działa giełda?'' umożliwi inwestorom zorientowanie się, co jest przedmiotem obrotu, w jaki sposób, kto jest za co odpowiedzialny i wobec kogo oraz jak oceniać zarówno akcje jak i rekomendacje, które ich dotyczą.

W charakterystyczny dla siebie, klarowny sposób Michael Becket przechodzi przez różne rodzaje inwestycji, by odpowiedzieć na takie pytania jak:
- Czym są akcje?
- Czym są obligacje?
- Czym są kontrakty futures i opcje?
- Co warto wiedzieć o zagranicznych akcjach?
- Jak wybrać akcje do zakupu?
- Czyim radom ufać?
- Kiedy sprzedać akcje?

Na giełdzie można zarabiać pieniądze i nie trzeba być geniuszem, aby zbić fortunę. Należy jednak być ostrożnym, mieć zdroworozsądkowe podejście, dużo szczęścia i poradnik ''Jak działa Giełda?''.

Polski rynek finansowy ma wiele unikalnych cech, których poznanie pomoże w stawianiu pierwszych kroków na rodzimym rynku papierów wartościowych. Rozważania Michaela Becketa zostały zatem uzupełnione omówieniem najważniejszych instrumentów, pojęć a także żargonu, z jakimi spotka się każdy polski inwestor.
Odkrywanie tajników rynku finansowego połączone z aktualną wiedzą na temat możliwości inwestycyjnych dostępnych w Polsce, tworzy z niniejszej książki unikalną propozycję dla Czytelnika.

Michael Becket jest szanowanym dziennikarzem, zajmującym się finansami, przez 10 lat był publicystą działu gospodarczego The Daily Telegraph. Obecnie jest niezależnym publicystą, a jego teksty pojawiają się w wielu pismach. Jest również autorem kilku książek, które odniosły sukces.

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl