Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Inwestowanie na giełdzie w Polsce i na świecie

E. Aleksander Saenz

40.95
32.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Inwestowanie na giełdzie w Polsce i na świecie
Autor:
E. Aleksander Saenz
Wydawnictwo:
K.E.Liber
Wydanie:
2007
Oprawa:
miękka
Stron:
213
ISBN:
83-88170-36-8

Inwestowanie na giełdzie w Polsce i na świecie autorstwa E. Aleksandra Saenza stanowi praktyczną pomoc dla osób szukających prostych i jasnych odpowiedzi na pytania związane z inwestowaniem. Dziesięciominutowe lekcje inwestowania mają za zadanie przekazać czytelnikowi umiejętności, niezbędne aby stał się liderem, podążającym ścieżką sukcesu!

Celem książki "Inwestowanie na giełdzie w Polsce i na świecie"  jest w prosty i zrozumiały sposób przybliżyć problematykę inwestowania na giełdach. Dlatego też pozycja zawiera wiele odniesień do sytuacji z życia codziennego, anegdot, przykładów, zaczerpniętych z doświadczeń osobistych autora oraz licznych ciekawostek ze świata finansów. Mamy nadzieję, że dzięki temu zagadnienia finansowe tu podejmowane spotkają się z zainteresowaniem i staną się bardziej zrozumiałe.

Nasza książka jest swoistym przewodnikiem, przybliżającym przeciętnemu czytelnikowi tajniki inwestowania. Nie ma ona jednak formy typowego podręcznika akademickiego, ani encyklopedii.

Książka Aleksandra Saenza zorientowana jest raczej na dostarczenie informacji, które odpowiednio wykorzystywane, ułatwiają początkującemu inwestorowi udany start, a w rezultacie przyniosą wymierne korzyści finansowe. Mamy nadzieję, że w miarę czytania naszej książki Twój apetyt na wiedzę z zakresu inwestowania będzie rósł. Powodzenia i udanego inwestowania!

Nasza księgarnia giełdowa poleca książkę Inwestowanie na giełdzie w Polsce i na świecie zarówno zaawansowanym jak i początkującym inwestorom.

 

O autorze:

E. Aleksander Saenz jest nowojorskim specjalistą ds. komunikacji finansowej, pracującym w jednym z najstarszych amerykańskich banków.
Zapraszamy do zakupu w naszej księgarni inwestora. Szybka wysyłka, konkurencyjne ceny!.

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl