Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Podsumowanie książki zawód inwestor giełdowy

 

Jesteśmy świeżo po studiach, poszukujemy pracy. Jeżeli mamy większe aspiracje i wykształcenie bądź umiejętności w tym zakresie, to szukamy stanowiska w firmie doradztwa inwestycyjnego lub finansowego, które są coraz bardziej poszukiwane na rynku. Jeżeli do tego mamy fundusze, to sami chcemy założyć taką firmę. Cóż, szkolna wiedza nie zawsze wystarcza, gdyż jest bardzo ogólna. Poza tym, co z praktyką? Dlatego warto zajrzeć i zapoznać się z Zawód inwestor giełdowy. Jak sam tytuł wskazuje, dotyczy on materii specjalistycznej i jest w formie poradnika. Zawód inwestor giełdowy to pozycja dla osób, które zaczynają swoją karierę w maklerstwie. Poza tym, Zawód inwestor giełdowy zawiera nie tylko wiedzę ale przede wszystkim, co jest chyba najważniejsze, praktyczne porady i wskazówki. Żeby nie zagubić się w trudnej sferze finansów i mechanizmów rynkowych, warto przeczytać Zawód inwestor giełdowy Aleksandra Eldera aby zabłysnąć przed pracodawcą. Natomiast jeżeli sami chcemy rozpocząć działalność w tym zakresie, to koniecznie musimy zapoznać się oraz dogłębnie zrozumieć tematykę z książki Zawód inwestor giełdowy. To usprawni nasze działania i pokaże co jeszcze musimy nadrobić, a co już wiemy. Ponad to, wskazówki jakie są tam udzielone, pomogą nam lepiej obracać się w sferze inwestycji, obrotu pieniądzem.

 

Sztuka właściwego doradztwa nie jest łatwą dziedziną. Problemem jest udzielanie porad tak aby były zrozumiane i dobrze odebrane przez klienta, żeby on, po prostu je zrozumiał. Jeżeli do tego dochodzi aspekt znajomości rynku, obrotu papierami wartościowymi oraz umiejętność wyczuwania sytuacji i przewidywania konsekwencji i przyszłości, to trzeba przyznać, że jest to zawód bardzo wymagający. Musimy udowodnić, że dobrze rozporządzamy kapitałem naszego klienta, że go nie zawiedziemy. Spoczywa na nas duża odpowiedzialność. Zawód inwestor giełdowy nie jest łatwy. Dlatego wiedza jest taka ważna i wręcz niezbędna do tego, abyśmy byli dobrymi pracownikami, doradcami. Zatem sięgnijmy do „Zawód inwestor giełdowy” autorstwa Alexander Elder, a potem dopiero praktykujmy.

 

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl