Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Po co łączyć giełdę i książki - 02.09.2011

W dzisiejszych, skomplikowanych czasach musimy znać się na wielu rzeczach i dziedzinach. Musimy potrafić z każdej rzeczy skorzystać, wiedzieć do czego służy, jakie wady i jakie zalety. W ówczesnym wieku musimy być fachowcami w każdej materii, z którą mamy styczność. Nasze pomyłki często wiele kosztują. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o grę na giełdzie. Ryzykujemy własne pieniądze bądź pieniądze klienta. Najbardziej skomplikowaną i problematyczną sferą są; nieprzewidywalność i dynamiczność sytuacji, które mają wpływ na nasze inwestycje. To tutaj często dochodzi do nadużyć umyślnych czy też nie umyślnych. Dlatego warto skorzystać z giełda książki i nabyć wiedzę w tej materii, jeżeli chcemy z powodzeniem dalej obracać się na giełdzie. Giełda książki to zbiór różnych tytułów, które dotyczą mechanizmów rynkowych, obrotu pieniędzmi, wykorzystaniem okazji. Dotyczą też, prawa i mechanizmów giełdowych. Warto, więc spokojnie zajrzeć pod giełda książki, aby stać się fachowcem i samemu wiedzieć co jest dla nas najlepsze, najkorzystniejsze. Ważne jest, aby śledzić na bieżąco ten temat, bo niestety nie możemy zasłonić się nieznajomością czy przeoczeniem.

 

Tylko na nas spadną konsekwencje, stracimy pieniądze. Giełda książki oferuje również prenumeraty czasopism oraz ciekawe artykuły maklerów. Skierowane dla tych zajadłych graczy i spółek, które chcą wejść na giełdę. Którzy sami, posiadają pewien zasób wiedzy, ale chcą być na bieżąco, aby wychwycić zmiany i korzystne sytuacje. Bo to jest podstawą, gry na giełdzie i zarazem największym talentem. Również giełda książki oferuje cały szereg publikacji dotyczących porad i wskazówek dla osoby, niezorientowanej, a chcącej wziąć w tym udział. Giełda książki pomoże nam zrozumieć co to jest giełda na czym polega i czemu w ogóle służy. Gdyż bycie uczestnikiem tego rynku, jest obarczone wielka odpowiedzialnością. Mimo wszystkich obaw, wiele ludzi chce ryzykować, gdyż zyski są niepomiernie większe niż gdziekolwiek indziej. To jest tak jakbyśmy grali w ruletkę z wytrawnymi graczami.

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl