Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Książki o giełdzie - kilka słów - 17.12.2012

Sfera pieniędzy i finansów, jest teraz zajęciem, które przynosi największe zyski. Firmy specjalizujące w doradztwie inwestycyjnym oraz maklerzy giełdowi. Ludzie chcą pomnażać swoje pieniądze, mają ku temu i środki i chęci. Jeżeli ty również chcesz wkroczyć na giełdę, jako akcjonariusz bądź, jako emitent akcji, to warto troszkę zapoznać się z tematem. Książki o giełdzie pomogą ci wejść w zagadnienia dotyczące obrotem pieniędzy, zasad wprowadzania akcji na giełdę, czy mechanizmów rynkowych. Nawet, jeśli korzystasz z pomocy doradców i maklerów, to jednak warto, dla samego siebie, trochę zagłębić się w książki o giełdzie. Da ci to możliwość kontroli działań i analizy. Książki o giełdzie są przeznaczone dla tych, którzy chcą grać na giełdzie i dla tych, którzy maja zamiar wypuścić papiery wartościowe na rynek. Przede wszystkim polecane są poradniki naukowców i specjalistów, w tej dziedzinie, którzy obrazują pewne trendy i rozszyfrowują mechanizmy działań. Książki o giełdzie można znaleźć w dobrych księgarniach, przede wszystkim finansowych oraz w księgarniach internetowych. Od nas zależy gdzie nam wygodniej poszukać wybranych publikacji.

 

Jeżeli chodzi o biblioteki, to ciężko jest znaleźć książki o giełdzie właśnie w tym miejscu. Jest bardzo mały zbiór i niekoniecznie na czasie. Warto zwracać uwagę na datę wydania publikacji, gdyż giełda kiedyś, a dzisiaj znacznie się różni. Poza tym giełda jest ściśle związana z rynkiem, dlatego zwróćmy na to, uwagę. Najlepiej szukać pod hasłem: książki o giełdzie po 2009 roku, wtedy mamy pewność, że tytuły nie będą pochodziły, sprzed transformacji rynkowej. Warto też zapoznać się jak globalny kryzys wpłynął na rynek pieniądza i giełdę, a właśnie w 2009 roku zaczął się kryzys w Stanach Zjednoczonych. Dlatego publikacji najlepiej szukać tych najbardziej aktualnych, szczególnie jeżeli chodzi o artykuły i komentarze zawodowców. Gra na giełdzie nie jest łatwa, dodatkowo jest obarczona ryzykiem, ale przynosi szybki, a czasami wręcz bajoński zysk.

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl