Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Giełda książki - 18.12.2012

Jeżeli poszukujesz specjalistycznych książek z wybranej dziedziny, to najlepsze są księgarnie o wyznaczonym zakresie tematycznym. Na przykład, jeżeli w twoim kręgu zainteresowań są sposoby działania giełdy, obrót pieniędzmi to warto wpisać hasło giełda książki do przeglądarki, a wyświetli nam się cały szereg tytułów, które pokrywają się z tą tematyką. Naturalnie, w większych, sieciowych księgarniach, istnieją osobne działy giełda książki, gdzie można samemu poszperać i poradzić się sprzedawcy. Jeżeli nie wiemy czego szukamy, chcemy zajrzeć do tekstu i upewnić się, że dany egzemplarz zawiera tematykę, która nas interesuje, to lepiej wybrać się osobiście do księgarni. Jeżeli natomiast znamy tytuł bądź autora i orientujemy się czego szukać, to szybszą i prostszą formą będzie wpisanie hasła giełda książki w przeglądarkę i poszukanie jej w istniejącym wykazie. Pod zwrotem giełda książki ukażą się wszystkie tytuły związane bardziej lub mniej z tym tematem. Tutaj możemy również wypatrzeć jakąś cenową promocję bądź trudny do znalezienia, specjalistyczny tytuł. Giełda książki to szereg wydawnictw, tytułów, autorów, którzy zajmują się grą na giełdzie, bądź doradztwem maklerskim. Są tu artykuły z tej dziedziny, specjalistyczne książki, poradniki dla początkujących z tym tematem, dzieła naukowców i przedsiębiorców, którzy udzielają bardziej praktycznych porad.

 

Co z tego wynika dla Ciebie ważnego? Jeżeli szukasz pomocy naukowej, praktycznych porad czy analizy sytuacji bieżącej to warto wpisać giełda książki i odnaleźć tytuł, który pomoże zapoznać się z tym tematem. Przede wszystkim, chodzi tutaj o osoby, które grają lub chcą grać na giełdzie, którzy z obrotem pieniądza spotykają codziennie. Wiedza jest im potrzebna, żeby być na bieżąco i prawidłowo interpretować zjawiska jakie szybko zachodzą w gospodarce. Jest to bardzo ważne, gdyż najmniejsze pomyłki w tej materii, mogą być brzemienne w skutki. Można stracić, ale i zyskać wiele. To jest bardzo trudna i zarazem wciągająca dziedzina inwestowania, trochę przypomina pokera.

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl