Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Analiza techniczna rynków finansowych - John Murphy - 7.11.2012

Jeżeli chcemy znaleźć książkę zaufaną i polecaną przez wielu fachowców, to musimy koniecznie zajrzeć do Analiza techniczna Murphy, która jest uznawana za podstawową i niezawodną lekturę, która opisuje analizę techniczną, rynki terminowe. Analiza techniczna rynków finansowych Murphy'ego, można powiedzieć, że jest zdecydowanie najlepsza w swojej dziedzinie. Pozycja ta miała kilka wznowień, teraz ukazuje się nowe wydanie. Autor dokonał zmian i uaktualnień w każdym rozdziale, dodając także trzy całkowicie nowe działy.

 

Analiza techniczna Murphy, zawiera w sobie kompendium wiedzy, które całościowo obrazuje szeroki zakres tematyki analizy finansowej, spekulacji i mechanizmów rynków terminowych. Autor Analiza techniczna Murphy, ze względu na zmianę i poszerzenie niektórych zagadnień, uzupełnił o te dane, a mianowicie o nowe wykresy, swoje najnowsze wydanie książki. . Dotyczą one, nieopisanych wcześniej wskaźników, które opracowano w niedawno, wykresów świecowych oraz powiązań miedzy poszczególnymi rynkami. Odrębny dział traktuje o problematyce systemów transakcyjnych. Analiza techniczna Murphy, jest dziełem uniwersalnym i nie zamyka się na jeden aspekt tematyczny. Szeroko mówi o rynkach terminowych, wycenie opcji, transakcji swapowych, strategii opcyjnych, czy też o możliwościach zabezpieczeń portfelowych z wykorzystaniem kontraktów futures. Analiza techniczna Murphy, zawiera obecnie odniesienia do różnych rynków finansowych, dzięki czemu do tej pory jest aktualny i ponadczasowy.

 

Wiele sław i osób z tej branży zachwala Analiza techniczna rynków finansowych Johna Murphy'ego, gdyż służy ona nie tylko studentom ekonomii, zarządzania i finansów, ale również pomoże z powodzeniem laikom, którzy są zaciekawieni tym tematem. Analiza techniczna Murphy, opatrzone jest również słownikiem terminów i indeksami, ułatwiającymi korzystanie z tego podręcznika. Również słownik występuje w obecnym polskim wydaniu. Ta publikacja, szczególnie jest polecana studentom, jak i wykładowcom, jako podstawowy, ale i kompletny podręcznik.

Jeżeli poszukujemy podręcznika, swoistego kompendium wiedzy, które pomoże nam w grze na giełdzie, to musimy koniecznie zajrzeć do Analiza techniczna Murphy, która od paru lat jest postrzegana jako swoista biblia dla analityków giełdowych i traderów. Gra na giełdzie wymaga wiedzy, ale bardziej przydatną umiejętnością jest wyciąganie wniosków i przewidywanie sytuacji. Przeczytać Analiza techniczna Murphy, powinien każdy, kto zamierza zajmować się giełdą, doradztwem giełdowym czy inwestycyjnym. Analiza techniczna Murphy, jest również dobrym podręcznikiem jeżeli szukamy pomocy w analizie finansowej. W Analiza techniczna Murphy, poznajemy podstawowe pojęcia, teorię Dowa, definicję trendu i sposoby jego określania, formacje o analizie finansowej, wskaźniki, rodzaje wykresów, teorię Elliotta i wiele innych zagadnień związanych z tą tematyką. Lepiej jest mieć wszystkie zagadnienia w jednej książce, niż poszukiwanie i nabywanie kilkunastu, po to, żeby odszukać w nich tylko część tego co nas interesuje, a Analiza techniczna Murphy, zdaje egzamin, jeżeli chodzi o kompletność i zasób wiedzy jaką opisuje.

 

 

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl