Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Sprawozdanie finansowe. Co mówi o firmie?

Piotr Rybicki

44.90
36.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Sprawozdanie finansowe. Co mówi o firmie?
Autor:
Piotr Rybicki
Wydawnictwo:
Poltext
Wydanie:
2009
Oprawa:
miękka
Stron:
208
ISBN:
978-83-7561-033-8

Przekazujemy Państwu książkę poświęconą analizie sprawozdań finansowych, sporządzonych zgodnie z ustawą o rachunkowości. Sprawozdanie finansowe jest odzwierciedleniem wszystkich zdarzeń, jakie wystąpiły w firmie w ciągu roku, a zawarte w nim liczby powinny w sposób jasny i rzetelny oddawać jej rzeczywistą kondycję finansowo-ekonomiczną. Myślą przewodnią książki Sprawozdanie finansowe. Co mówi o firmie? jest pokazanie, w jaki sposób szybko i sprawnie poruszać się po sprawozdaniu finansowym i gdzie szukać niezbędnych informacji.

Autor - Piotr Rybicki prezentuje podstawowe części sprawozdania – bilans, rachunek zysków i strat, informację dodatkową, a także trzy inne elementy – rachunek przepływów pieniężnych, zestawienie zmian w kapitale własnym, sprawozdanie z działalności jednostki, które muszą sporządzać niektóre podmioty. Te dokumenty są podstawowym źródłem informacji o firmie. Trzeba traktować je jako jedną całość, nie pomijając żadnej części, choćby wydawała nam się mniej ważna. Piotr Rybicki zwraca uwagę na kapitalną rolę, jaką pełni informacja dodatkowa, dzięki której można przeprowadzić analizę kompleksową.

Książkę Sprawozdanie finansowe. Co mówi o firmie? adresujemy głównie do właścicieli przedsiębiorstw, akcjonariuszy spółek, menedżerów i decydentów różnego szczebla nie związanych z finansami i rachunkowością, którzy w swojej codziennej pracy muszą analizować sprawozdania finansowe i interpretować zawarte w nich dane. Będzie także pomocna dla studentów kierunków biznesowych oraz uczestników kursów i szkoleń. Analiza sprawozdania finansowego wcale nie musi być trudna! Książka stanie się dla Państwa nieodzownym przewodnikiem po jej arkanach.

Piotr Rybicki – biegły rewident, niezależny ekspert i doradca ds. rachunkowości i zarządzania finansami firmy. Jest autorem ponad 370 specjalistycznych publikacji, które ukazały się m.in. w “Rzeczpospolitej” i “Gazecie Prawnej”, oraz 6 książek. Członek rad nadzorczych spółek notowanych na GPW. Prowadzi stronę www.piotr-rybicki.pl poświęconą strategii, rachunkowości i finansom.
Zapraszamy do zakupu w naszej księgarni giełdowej. Bardzo interesująca pozycja.

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl