Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Geometria Fibonacciego

Paweł Danielewicz

209.00
129.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Geometria Fibonacciego
Autor:
Paweł Danielewicz
Wydawnictwo:
WIG PRESS
Wydanie:
2006
Oprawa:
miękka
Stron:
231
ISBN:
83-89241-36-6

Po raz pierwszy na polskim rynku kapitałowym doświadczony makler transakcyjny przelał na papier swoje najskrytsze i niezwykle wartościowe tajemnice które opublikował w książce pod tytułem Geometria Fibonacciego.

Paweł Danielewicz - znawca tematyki współczynników i technik Fibonacciego, stworzył na przestrzeni kilku ostatnich lat, spójne, logiczne i niezwykle zyskowne podejście do inwestowania na rynkach finansowych. Prezentowana książka przedstawia w szczegółach tą unikalną i nowatorską metodologię.

Autor niezbicie udowadnia, że bazując na kilkudziesięciu współczynnikach Fibonacciego, można z niespotykaną dotąd precyzja konstruować wiarygodne poziomy wsparć i oporów. Ceny płynnych walorów niesłychanie często "respektują" tego typu strefy cenowe na wykresach. Co więcej, jeśli na tak zbudowanym obszarze, ukształtuje się dodatkowo pewien, charakterystyczny układ fal, to prawdopodobieństwo wystąpienia punktu zwrotnego jest niemalże pewne.

Te układy fal, to nieznane zupełnie w Polsce formacje cenowe, które autor wprowadza na nasz rodzimy grunt. Ich skuteczność przewyższa bezsprzecznie wskazania płynące z klasycznych formacji analizy technicznej. To nie jest książka teoretyczna. Prezentowana publikacja, to kompleksowy kurs tradingu w którym chronologicznie przedstawia się wszystkie elementy występujące w procesie inwestowania na rynkach finansowych. Paweł Danielewicz wyjaśnia i szczegółowo omawia techniki inicjowania transakcji, metody ustawiania zleceń zabezpieczających, docelowe poziomy realizacji zysków, kwestie zarządzania wielkością pozycji.

Wszystkie poruszane zagadnienia zilustrowane są przykładami z polskiego rynku kapitałowego i walutowego. Paweł Danielewicz krok po kroku, posiłkując się 170 wykresami, precyzyjnie demonstruje tajniki swojej unikatowej metodologii.


Tę książkę polecamy każdemu inwestorowi giełdowemu.

 

Polecamy także książki:

Poziomy DiNapolego Joe DiNapoli
149.90
Jak zarobiłem 2 000 000 $ na giełd Nicolas Darvas
31.90
Analiza techniczna rynków terminowych Jack D. Schwager
114.90
Matematyk gra na giełdzie John Allen Paulos
31.90
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl