Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Metody wyceny spółki. Perspektywa klienta i inwestora

Marek Panfil, Andrzej Szablewski

99.90
71.90
Towar chwilowo niedostępny
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Metody wyceny spółki. Perspektywa klienta i inwestora
Autor:
Marek Panfil, Andrzej Szablewski
Wydawnictwo:
MT Biznes
Wydanie:
2008
Oprawa:
twarda
Stron:
384
ISBN:
83-88840-79-7

Metody wyceny spółki. Perspektywa klienta i inwestora autorstwa Marka Panfila, Andrzeja Szablewskiego w sposób kompleksowy zapoznaje Czytelników z bogatą tematyką metod wyceny spółek kapitałowych. Marek Panfil i Andrzej Szablewski przedstawiają ten problem z trzech różnych punktów widzenia: klientów, inwestorów oraz rynku kapitałowego.

W część I Metod wyceny spółki przedmiotem rozważań jest perspektywa klientów: kapitału klienta, jego wartości, wpływ relacji z klientem na wycenę przedsiębiorstwa oraz rentowność klienta; ponadto kwestie kapitału intelektualnego i informacyjnego, wyceny wartości niematerialnych i prawnych, metod informacji oraz wyceny marki.

Tematem części II jest finansowe podejście do wyceny spółek, tj. perspektywa inwestora i akcjonariusza. Autorzy charakteryzują metody DCV i EVA, zdyskontowanych dywidend, porównawcze oraz opcji rzeczowych. Omawiają wyceny projektów inwestycyjnych i wyceny przez fundusze wysokiego ryzyka, jak również ryzyko bankructwa i znaczenie credit-ratingu.

Część III poświęcona jest perspektywie rynku kapitałowego, randze inwestorów indywidualnych na rynku, nowym technologiom w relacjach inwestorskich.

W naszej księgarni giełdowej polecamy książkę Metody wyceny spółki. Perspektywa klienta i inwestora jako doskonałą książkę o Analizie fundamentalnej.
Zapraszamy do zakupu w naszej księgarni giełdowej. Bardzo interesująca pozycja.

 

Polecamy także książki:

Finanse korporacyjne. Teoria i praktyka Aswath Damodaran
189.90
Wycena biznesu w praktyce Marek Panfil (red.)
36.90
   
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl