Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Analiza fundamentalna rynków terminowych

Jack D. Schwager

Tytuł:
Analiza fundamentalna rynków terminowych
Autor:
Jack D. Schwager
Wydawnictwo:
Linia
Wydanie:
2014
Oprawa:
twarda
Stron:
0
ISBN:
9788363000035

Drugi podręcznik z serii "Schwager on futures" to wyczerpujący podręcznik analizy fundamentalnej rynków towarowych. Autor krok po korku opisuje zasady budowy modeli prognostycznych na podstawie danych fundamentalnych. Wyjaśnia zasady cykliczności rynków, co również może stanowić ważny element modeli fundamentalnych. Każdy znaczący rynek (złoto, ropa naftowa, indeksy akcji, surowce rolne) omówiony jest z niesłychaną szczegółowością i zwróceniem uwagi na najbardziej charakterystyczne elementy każdego z tych rynków.

O Autorze:

JACK SCHWAGER
- Autor bestsellerowych książek, w których zamieścił rozmowy z najlepszymi traderami i inwestorami. Pełni rolę współzarządzającego w funduszu ADM Investor Services Diversified Strategies Fund, zajmując się portfelem walut oraz rynków terminowych. W Polsce ukazały się do tej pory "Analiza techniczna rynków terminowych", "Mistrzowie rynków finansowych" oraz "Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami"

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl