Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Zarządzanie ryzykiem w projektach. Teoria i praktyka

Carl L. Pritchard

72.00
37.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Zarządzanie ryzykiem w projektach. Teoria i praktyka
Autor:
Carl L. Pritchard
Wydawnictwo:
Wig-Press
Wydanie:
2002
Oprawa:
miękka
Stron:
242
ISBN:
9788387014964

Książka Zarządzanie ryzykiem w projektach. Teoria i praktyka przedstawia metody zarządzania ryzykiem z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie, ale z zachowaniem kontekstu historycznego. Stanowi ona wprowadzenie do poszczególnych technik i metod zarządzania ryzykiem, wyjaśnia podstawowe pojęcia związane z ryzykiem oraz ich zastosowanie w projektach.

"Metodologia zarządzania ryzykiem opisywana przez Carla wyznacza najlepsze standardy w tej dziedzinie. Niezależnie od tego, czy jest się początkującym menedżerem projektu, czy zaprawionym w bojach weteranem, książka ta jest cennym źródłem wskazówek, z których można korzystać w chwilę po tym, gdy odłożymy ja na półkę."

J.LeRoy Ward,
Wiceprezes ESI International
Zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej każdego inwestora giełdowego i nie tylko!

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl