Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Kontrakty terminowe w praktyce

Grzegorz Zalewski

75.00
31.90
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Kontrakty terminowe w praktyce
Autor:
Grzegorz Zalewski
Wydawnictwo:
WIG PRESS
Wydanie:
2006
Oprawa:
twarda
Stron:
176
ISBN:
9788387014513

Kontrakty terminowe w praktyce - Grzegorza Zalewskiego to jedyny w Polsce praktyczny i kompletny przewodnik dla naszych inwestorów zainteresowanych rynkiem kontraktów futures. notowanych na giełdzie. W pierwszej części autor przekazuje podstawową wiedzę o rynkach terminowych, zasadach notowań, uczestnikach rynku oraz występujących na nich specyficznych zjawiskach i zależnościach. Część druga pomyślana została jako praktyczny poradnik dla inwestorów, którzy chcą wykorzystać niewątpliwy potencjał tych rynków, ograniczając do minimum nieodłącznie związane z nimi ryzyko.

Głównym przesłaniem Kontraktów terminowych w praktyce jest teza, że choć spekulacja kontraktami terminowymi uchodzi często za niebezpieczny hazard, można ją uprawiać w sposób przemyślany i rozsądny tak, by prowadziła do długoterminowego i systematycznego wzrostu kapitału. Dlatego w książce wiele miejsca zajmuje omówienie zasad budowania systemów inwestycyjnych, kontroli ryzyka i zarządzania pieniędzmi.

Sukces pierwszego wydania książki Grzegorza Zalewskiego potwierdził rosnące zainteresowanie polskich inwestorów instrumentami pochodnymi na giełdzie. Ponieważ ten stosunkowo młody rynek wciąż się zmienia i rozwija, potrzebna jest aktualna informacja na jego temat i dlatego drugie wydanie Kontraktów terminowych w praktyce zostało znacznie poszerzone. Najcenniejszą nowością jest z pewnością szczegółowe omówienie obowiązującego od niedawna na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowch systemu WARSET oraz jego praktycznych konsekwencji dla inwestorów grających na giełdzie na rynku kontraktów futures. Kontrakty terminowe w praktyce to ksiązka która powinien przeczytac każdy inwestor.

 

Polecamy!
Książka dla każdego inwestora giełdowego i nie tylko.

 

Polecamy także książki:

Analiza techniczna rynków terminowych Jack D. Schwager
114.90
Giełda, wolność i pieniądze. Poradni Van K. Tharp
74.90
Kontrakty terminowe i opcje. Wprowadzeni John Hull
77.90
 
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl