Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Rynek finansowy w erze zawirowań

Karpuś Piotr, Węcławski Jerzy

73.50
59.90
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Rynek finansowy w erze zawirowań
Autor:
Karpuś Piotr, Węcławski Jerzy
Wydawnictwo:
UMCS
Wydanie:
2010
Oprawa:
miękka
Stron:
800
ISBN:
978-83-227-3057-7

Dostępna w naszej księgarni giełdowej książka pt. Rynek finansowy w erze zawirowań jest bardzo dobrym omówieniem  przyczyn kryzysów finanswoych i nie tylko.

 

Książka zawiera opracowania poświęcone przyczynom kryzysu finansowego, zjawiskom z nim związanym, konsekwencjom dla różnych sfer gospodarki i podmiotów, działaniom podejmowanym przez instytucje publiczne i prywatnych uczestników rynku, a także propozycjom i rozwiązaniom wyłaniającym się w wyniku przewartościowań wywołanych przez kryzys. Ta obszerna problematyka została ujęta w czterech częściach poświęconych różnym grupom problemów i segmentów rynku. Z analiz przeprowadzonych przez autorów wynika, że skala i charakter zmian wywołanych przez krysys spowoduje niewątpliwie, iż rynek finansowy nie będzie już taki sam jak przed jego wybuchem. Przewartościowania i zmiany obejmą wszystkie jego elementy: struktury instytucjonalne, instrumenty oraz strategie prowadzenia działalności, a priorytetem będzie większe bezpieczeństwo jego uczestników i stabilność.
Warto poszerzyć wiedzę przed podjęciem decyzji inwestycyjnych.

 

Polecamy także książki:

Analiza techniczna rynków finansowych - John J. Murphy
128.90
Rynki Finansowe Andrzej Sławiński
33.90
Globalny kryzys finansowy XXI wieku. Prz Wioletta Nawrot
44.90
Instytucje rynku finansowego w Polsce red. Anna Szelągowska
49.90
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl