Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów

Steve Nison

  • Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów - Steve Nison
125.00
74.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów
Autor:
Steve Nison
Wydawnictwo:
WIG PRESS
Wydanie:
1996
Oprawa:
miękka
Stron:
276
ISBN:
83-903296-4-6

NAKŁAD WYCZERPANY. POLECAMY: "Leksykon formacji świecowych"

 

Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów - Steve Nison. Praca najwybitniejszego zachodniego znawcy japońskich technik analizowania wykresów przybliża polskiemu czytelnikowi podstawową wiedze dotyczącą tak zwanych "świec japońskich", a także innych metod, takich jak renko, kagi, czy "przełamanie trzech linii", które od kilku lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem inwestorów na Zachodzie. Narzędzia te w istotny sposób poszerzają arsenał współczesnego inwestora i analityka wykresów pozwalając na niekonwencjonalne spojrzenie na zachowanie rynku. Opracowanie to będzie również niezbędne dla wszystkich użytkowników popularnego w Polsce programu MetaStock, który umożliwia dokonywanie analiz przy użyciu każdej z omawianych w książce metod. Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów to jedna z najpopularnijszych książek do analizy technicznej wśród inwestorów giełdowych.

Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów szybko stanie się podstawowym źródłem wiedzy na temat japońskich metod analizy technicznej.

Technical Trader's Bulletin

Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów Steve Nison to obowiązkowa lektura, niezależnie od tego, czy jest się inwestorem długoterminowym, czy graczem i bez względu na to, czy dokonuje się transakcji na rynkach terminowych, towarowych czy na rynkach akcji.

Investor's Library

Nie sposób przesadzić podkreślając zalety książki Nisona... jest to z pewnością jedna z najlepszych książek z dziedziny inwestowania, jakie kiedykolwiek napisano, jeśli chodzi o umiejętność kompetentnego, a zarazem przystępnego i jasnego wykładu... lektura tej pracy jest prawdziwą przyjemnością.

Commodity Traders Consumer Report

Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów to obowiązkowa lektura dla inwestorów giełdowych posługujących się analizą techniczną.

Spis treści:

1. Ogólny zarys
2. Podstawy
3. Formacje
4. Świece a ogólna sytuacja techniczna
5. Jak Japończycy stosują średnie kroczące
6. Wykresy przełamania trzech linii
7. Wykresy renko
8. Wykresy kagi
9. Wnioski
Słownik
Aneks
Tę książkę polecamy każdemu inwestorowi giełdowemu.

 

Polecamy także książki:

Geometria Fibonacciego Paweł Danielewicz
129.90
Analiza techniczna rynków terminowych Jack D. Schwager
114.90
Podstawy analizy technicznej Martin J. Pring
129.90
 
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl