Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Po pierwsze Złam wszelkie zasady

Marcus Buckingham, Curt Coffman

53.90
do 5 dni
masz pytania?
Tytuł:
Po pierwsze Złam wszelkie zasady
Autor:
Marcus Buckingham, Curt Coffman
Wydawnictwo:
MT Biznes
Wydanie:
2017
Oprawa:
miękka
Stron:
352
ISBN:
9788380873735

Książka "Po pierwsze: Złam wszelkie zasady" której autorami są Marcus Buckingham i Curt Coffman podbiła wszystkie listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych od Financial Times po Amazon.com. Oparta na obszernym materiale empirycznym, jaki zebrali autorzy prowadząc badania w organizacji Gallupa, pokazuje, że istnieje coś, co łączy wszystkich odnoszących sukces menedżerów - jest tym elastyczność w podchodzeniu do sytuacji i ludzi, przekraczanie i łamanie utartych zasad.

Książka proponuje model zarządzania, który pozwoli na wprowadzenie decydujących o sukcesie zmian, zwiększenie kreatywności pracowników i zadowolenia klientów oraz osiągnięcie lepszych zysków.

MARCUS BUCKINGHAM jest liderem realizowanego przez Insytut Gallupa przez dwadzieścia lat projektu mającego na celu zidentyfikowanie najważniejszych cech wielkich menedżerów i wspaniałych miejsc pracy. Jest też starszym wykładowcą w Gallup's Leadership Institute (Instytucie Przywództwa przy Instytucie Gallupa).

CURT COFFMAN jest światowym liderem praktycznych rozwiązań oferowanych przez The Gallup Organization Workplace Management Practice (Instytut Zarządzania Miejscem Pracy przy Instytucie Gallupa). Jest stałym konsultantem do spraw tworzenia wydajnych miejsc pracy nastawionych na klienta.


Księgarnia giełdowa poleca "Po pierwsze: Złam wszelkie zasady" Marcusa Buckinghama i Curta Coffmana każdemu menadżerowi.


Spośród setek książek o poprawie funkcjonowania organizacji tylko "Po pierwsze: Złam wszelkie zasady" jest oparta na obszernym materiale empirycznym i koncentruje się na szczególnych działaniach, które powinni podjąć menedżerowie, aby już dziś ulepszyć swoją organizację. W świecie, w którym zarządzanie ludźmi pozwala wykorzystać występujące wśród nich zróżnicowanie, książka Po pierwsze: Złam wszelkie zasady to lektura obowiązkowa.


Jeffrey Pfeffer, profesor w Szkole Biznesu przy Uniwersytecie Stanforda


Książka Marcus Buckingham i Curt Coffman to wyzwanie dla powszechnych przekonań o wielkim zarządzaniu, wyzwanie poparte faktami i argumentami nie do odparcia.

Bradbury H. Anderson, prezes i dyrektor operacyjny, Best Buy


To jest to! Opierając się na przekonujących wnioskach i poważnych wynikach badań Gallupa, Buckingham i Coffman stworzyli mocne fundamenty skutecznego zarządzania. Po raz pierwszy opisano w jasny sposób drogę do pozyskania zaangażowanych pracowników i stworzenia świetnie prosperujących zespołów roboczych. To zmieniło moje podejście do zarządzania menedżerami. Po pierwsze: Złam wszelkie zasady to ważne narzędzie dla każdego kierownika na linii frontu, dla każdego menedżera średniego szczebla i dla każdego lidera.

Michael W. Morrison, dziekan na Uniwersytecie Toyota


Racjonalne, oparte na doświadczeniu podejście, z jakiego od lat słynął Gallup, uczyniło jeszcze bardziej mierzalnymi niemierzalne aktywa i poprawiło naszą zdolność do zarządzania nimi. Książka Po pierwsze: Złam wszelkie zasady pokazuje jak to zrobić.

David Norton, prezes The Balanced Scorecard Collaborative,Inc.


Jak określili to sami autorzy, znaczna część wartości firmy znajduje się pomiędzy uszami jej pracowników. Kluczem do sukcesu jest pomnażanie tej wartości przez słuchanie i rozumienie tego, co znajduje się w ich sercach. Panowie Buckingham i Coffman znaleźli prosty sposób pomiaru i tworzenia tego niezwykle istotnego związku. U nas, w Carlson Companies, ich umiejętności pomagają nam stać się firmą naprawdę dbałą o swoich pracowników, firmą, która w przyszłości odniesie na rynku wielki sukces.

Marylin Carlson, prezes i dyrektor generalny, Carlson Companies


Recenzje:

Ta pozycja została wydana, zanim CEO wprowadziło rubrykę z recenzjami. Jest więc pretekst, aby sięgnąć po rzecz wartościową, która znajduje się jeszcze na księgarskich półkach.
Wiele książek zawiera konstatacje oparte na wyobrażeniach amerykańskich autorów, którzy promowani są jako guru zarządzania. Po lekturze pozostają wątpliwości, czy teorie nie są zbyt banalne albo ekstrawaganckie i nie przystają do europejskiej kultury biznesu. Ta książka nie ma takich słabych stron. (...)


CEO styczeń 2007


Co najwięksi menedżerowie na świecie robią inaczej. Książka podbiła wszystkie listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych od Financial Tiimes po Amazon.com. Oparta na obszernym materiale empirycznym, jaki zebrali autorzy, prowadząc badania w organizacji Gallupa, pokazuje, że istnieje coś, co łączy wszystkich odnoszących sukces menedżerów - jest tym elastyczność w podchodzeniu do sytuacji i ludzi, przekraczanie i łamanie utartych zasad. Książka proponuje model zarządzania, który pozwoli na wprowadzenie decydujących o sukcesie zmian, zwiększenie kreatywności pracowników i zadowolenia klientów oraz osiągnięcie lepszych zysków.

PIENIĄDZ lipiec - sierpień 2002
W naszej księgarni giełdowej inwestorzy znajdą dużo więcej książek tego wydawnictwa. Zapraszamy do zakupów!

 

Polecamy także książki:

Droga Toyoty. 14 zasad zarządzania wiod Jeffrey K. Liker
54.90
Analiza inwestycji i zarządzanie portfe Frank K. Reilly, Keith C. Brown
76.40
Zarządzanie XXI wieku - wyzwania Peter F. Drucker
48.90
Zarządzanie kosztami działań John A. Miller, Krzysztof Paniewski, Polakowski Mariusz
59.90
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl