Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Ślepy traf. Rola przypadku w sukcesie finansowym

Nassim Nicholas Taleb

49.90
49.90
Towar chwilowo niedostępny
Wysyłka w 24h
masz pytania?
Tytuł:
Ślepy traf. Rola przypadku w sukcesie finansowym
Autor:
Nassim Nicholas Taleb
Wydawnictwo:
GWP
Wydanie:
2006
Oprawa:
twarda
Stron:
303
ISBN:
83-600-8381-9

"Ślepy traf" traktuje o roli zagadnień losowości i niepewności w życiu, zwłaszcza w trakcie podejmowania decyzji biznesowych. Nassim N. Taleb ujął swoje przemyślenia w formę rzutkich, inteligentnych esejów, napisanych z niezwykłą pasją i zaangażowaniem.

"Jednym z najważniejszych przesłań książki "Ślepy traf. Rola przypadku w sukcesie finansowym" jest to, że w wielu dziedzinach bardzo trudno jest odróżnić sukcesy, które osiągnęliśmy dzięki własnej wiedzy czy zdolnościom, od tego, co zdarzyło się przypadkowo. (...) N. N. Taleb przekonuje w swojej książce, że wiele ludzkich powodzeń i niepowodzeń jest w dużym stopniu dziełem przypadku raczej niż wiedzy czy zdolności. Dotyczy to w równym stopniu zarówno zwykłych ludzi, na przykład inwestorów giełdowych, jak i uznanych ekspertów, takich jak doradcy finansowi".
Ze wstępu prof. T. Tyszki

Nassim Nicholas Taleb - inwestor, wybitny znawca rynków finansowych; profesor na New York University, założyciel i prezes funduszu inwestycyjnego Empirica LLC, członek Centrum do Spraw Ryzyka Rzadkich Wydarzeń utworzonego przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych. Jest autorem wielu książek, między innymi Dynamic Hedging.
W naszej księgarni giełdowej inwestorzy znajdą dużo więcej książek tego wydawnictwa. Zapraszamy do zakupów!

 

Polecamy także książki:

Giełda. Podstawy inwestowania. Wydanie Adam Zaremba
32.90
Inwestycje giełdowe. Jak grać i wygryw Adam Jagielnicki
38.90
Bezpieczne strategie inwestycyjne. Jak o Van K. Tharp, D. R. Barton Jr, Steve Sjuggerud
49.40
 
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl