Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Cena i czas. Zarys metod analizy technicznej

Ed Gately

68.00
49.90
Towar chwilowo niedostępny
masz pytania?
Tytuł:
Cena i czas. Zarys metod analizy technicznej
Autor:
Ed Gately
Wydawnictwo:
WIG PRESS
Wydanie:
1999
Oprawa:
miękka
Stron:
160
ISBN:
83-87014-31-1

Jest to bardzo przystępne wprowadzenie w analizę techniczną. Książka Cena i czas. Zarys metod analizy technicznej okaże się jednak przydatna nie tylko dla początkujących, ponieważ znalazło się tu również omówienie takich narzędzi jak kanały Raffa, analiza Fouriera, analiza regresji, model Bradleya, czy sieci neuronowe, a zatem zagadnień, których polski czytelnik nie miał dotąd możliwości bliżej poznać.

Cena i czas. Zarys metod analizy technicznej to nie tylko przegląd metod analizy technicznej, ale przede wszystkim podręcznik prognozowania zachowań rynków, autor - Ed Gately bowiem koncentruje się na tych narzędziach, które pomagają określać docelowe poziomy cen i czas, w jakim może dojść do zmiany trendu. Pozwala to ograniczyć ryzyko inwestycyjne, zwiększyć precyzje transakcji i w rezultacie osiągać większe zyski.

Wielka zaletą podejścia proponowanego przez Gately'ego jest łączenie różnych metod analizy technicznej, dzięki czemu prognoza staje się znacznie bardziej wiarygodna. Jeśli pewien poziom kursu lub moment jest wskazywany przez kilka niezależnych narzędzi, istnieją duże szanse, że będzie to punkt zwrotny. W książce omówione zostały także zagadnienia dotyczące wyznaczania poziomów ryzyka i linii obrony, potwierdzania zmiany trendu przy pomocy średnich kroczących, formacji świecowych i innych metod analizowania wykresów oraz stosowania szeregów liczbowych Fibonacciego, Ganna, Carolana i innych. Praca opatrzona została tez najobszerniejszą bibliografią tematu dostępną na polskim rynku. Mówiąc krótko, mało kiedy można znaleźć tak wiele w tak niewielkiej książce.

 

Nasza ksiegarnia giełdowa poleca każdemu inwestorowi pozycję Produkty strukturyzowane - inwestycje nowych czasów jako bardzo dobre wprowadzenie do analizy technicznej.
Tę książkę polecamy każdemu inwestorowi giełdowemu.

 

Polecamy także książki:

Analiza techniczna rynków finansowych John J. Murphy
118.90
Analiza techniczna rynków terminowych Jack D. Schwager
114.90
Podstawy analizy technicznej Martin J. Pring
129.90
 
 

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl