Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Rynek kapitałowy i jego rozwój

Wioletta Nawrot

49.90
Towar chwilowo niedostępny
masz pytania?
Tytuł:
Rynek kapitałowy i jego rozwój
Autor:
Wioletta Nawrot
Wydawnictwo:
CeDeWu
Wydanie:
2010
Oprawa:
miękka
Stron:
234
ISBN:
978-83-7556-062-6

Książka Rynek kapitałowy i jego rozwój stanowi pogłębioną i wielopłaszczyznową analizę nad istotą rynku kapitałowego, a w szczególności rynku papierów wartościowych, i występujących na nim tendencji.

 

W książce Wioletta Nawrot przedstawia m.in.:

  • strukturę rynku kapitałowego,
  • podmioty w nim uczestniczące,
  • instytucje organizujące i nadzorujące rynek,
  • kluczowe instrumenty finansowe będące zarówno przedmiotem obrotu na tym rynku, jak również źródłem finansowania określonych podmiotów, oraz mechanizmy jego oddziaływania,


Szczególny nacisk położono na wielostronne korzyści płynące z rozwoju tego rynku. Niewątpliwą zaletą książki Rynek kapitałowy i jego rozwój jest to, iż w sposób nowatorski wzbogacona została o pogłębioną analizę powiązań rynku kapitałowego w skali mikro- i makroekonomicznej, co sprawia, iż jest ona jedynym na polskim rynku wydawniczym tak kompleksowym studium nad istotą rynku kapitałowego oraz mechanizmami jego oddziaływania.

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl