Oferta tygodnia

Ryzyko akcji notowanych na GPW

60.90
Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl
Opineo
Platnosci

Fundusze inwestycyjne. Rodzaje - metody oceny - analiza (wyd. II zmienione)

Dawid Dawidowicz

49.00
42.90
Towar chwilowo niedostępny
masz pytania?
Tytuł:
Fundusze inwestycyjne. Rodzaje - metody oceny - analiza (wyd. II zmienione)
Autor:
Dawid Dawidowicz
Wydawnictwo:
CeDeWu
Wydanie:
2011
Oprawa:
miękka
Stron:
228
ISBN:
9788375563061

Początek XXI wieku to czas dynamicznego rozwoju rynku funduszy inwestycyjnych w Polsce. Popularność funduszy inwestycyjnych sprawia, że coraz więcej osób powierza swoje oszczędności tym instytucjom, choć jednocześnie wiedza na temat zasad funkcjonowania funduszy jest w społeczeństwie stosunkowo niewielka.

W książce w przystępny sposób opisana została istota funduszy, ich rozwój, klasyfikacja, a także ich wyniki i efektywność. Czytelnik będzie mógł się dowiedzieć jakimi metodami mierzy się ryzyko, wyniki i efektywność funduszy, co może mu pomóc w wyborze najlepszego funduszu odpowiadającego jego profilowi inwestycyjnemu.

Dzięki przestrzeganiu przez autora zasad Kodeksu Dobrych Obyczajów i nowej klasyfikacji funduszy inwestycyjnych opracowanych przez Izbę Zarządzających Funduszami i Aktywami czytelnik może mieć pewność, że prezentowane informacje będzie mógł porównać z informacjami publikowanymi na rynku.

Osoby, które kupiły tę książkę kupiły także:

 
Copyright © 2009-2012 Księgarnia giełdowa Akumuluj24.pl W ofercie książki o giełdzie i inwestowaniu: giełda, książki - podstawy inwestowania, spekulacje, psychologia giełdy, strategie inwestycyjne, podstawy inwestowania, analiza techniczna, analiza fundamentalna, akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje, fundusze inwestycyjne, forex, rynki giełdowe, rynki finansowe, rynki terminowe. Wszystkich zaintersowwanych książkami o giełdzie i inwestowaniu zapraszamy do zakupów w naszej księgarni giełdowej.
Design by Pixelgarden.pl